Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jobb agyféltekés rajz Próbáltá...

Jobb agyféltekés rajz Próbáltátok már?

Figyelt kérdés

Ha valakinek van ez irányú tapasztalata, megoszthatná, gondolkodom rajta esetleg belevágnék egy ilyen tanfolyamba.

Mennyire hatékony módszer?


2010. okt. 27. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán van benne tapasztalatom, de talán ezzel a linkkel segíthetek: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nagyon durva!! Ha nincs kedved, időd tanfolyamra menni a könyvből is jól el lehet sajátítani, ha minden nap megcsinálsz 1-2 rajzot. Apám végigcsinálta, hihetetlen, hogy mik lettek a pálcika embereiből.
2010. okt. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez mi?:)
2010. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Ajánlanám figyelmedbe az agykontroll alapítvány oldalát! Felnőtt és gyerek tanfolyamokon egyaránt sokszor szóba karül a jobb agyfélteke aktiválása. Az édesvíz kiadónak ha jól tudom, van egy kifejezetten ilyen témájú könyve: Jobb agyféltekés rajzolás...

2010. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
énekem már kezdenek hasoloak lenni a rajzaim amit le akkarok másolni és én könyv nélkül tanfolyam nélkül de mondjuk én felkeltem reggeliztem rajzoltam 12-ig ebédeltem aztán 16 ig és szinte a egész napom rajzolásal ment el és minden nap kell rajzolni
2012. okt. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!