Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap császároznak, és nem...

Holnap császároznak, és nem bírok dönteni! Renáta (Reni), Petra, Viktória! Melyik legyen?

Figyelt kérdés

Nem tudom egyszerűen.Vezetéknév:Pálffy

39 hetes kismama


2012. dec. 2. 12:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
52%
Viktória..:)
2012. dec. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
67%
nekem a Pálffy Petra túl kemény hangzású. a renátával v. a Viktóriávl már sokkal dallamosabb.
2012. dec. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

A vezetéknévhez a Renáta vagy a Viktória megy jobban.

Tedd a hasadra a kezed, mondd neki hogy szia Reni baba vagy Viki baba, és amelyikre megmozdul, az legyen! :D

Persze ez csak egy "játék" , de hátha Ő is segít a döntésben! :-)

2012. dec. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem! :)

2012. dec. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Hááát... Èn Renáta vagyok és a kislányom is ezt a nevet kapta utánam. Szerintem nagyon jó kis név és rengetegféleképpen becézhető és nem sok Reni van legalàbbis a környezetemben. Rena,Reni,Renike,Rencsi,Rencsa,Rencsike...

Az előttem hozzászóló linkjéhez csak annyit,hogy jóformán szóról-szóra igaz... ;)

2012. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Renáta a legszebb a vezetéknévhez.

Mi a végső döntést a név jelentése, és számmisztika alapján hoztuk meg abból a pár névből, ami tetszett :)

2012. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Vezetéknévhez inkább a Renáta passzol. Jól hangzik.

Valamelyik hozzászólónak: nálunk császárnál előre kellett mondani fiú és lánynevet is. Nem utána.

2012. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
PP! márka név is lehet...! én ezt választanám!
2012. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én is Renátára szavazok. Már csak a kislányom miatt is...)

A Petra ezzel a vezetéknévvel túl keményen hangzik, és ha becézni akarod, nincs is olyan sok lehetőség. Reninél? Reni, Renike, Reni baba, szoktam kicsi Rencsinek is hívni, pedig már 11 éves..:)

2012. dec. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A 3 közül a Petrára szavaznék, ha nem ez lenne a vezetéknév. Nekem így túl "puffogó" . Így a Viktóriára szavazok.
2012. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!