Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám (anyatejes)...

5 hónapos babám (anyatejes) napirendje így alakult, szerintetek ez így ok?

Figyelt kérdés

7 körül ébredés, reggeli tejcsi

játék

9 körül alvás ~ 1 óra

10:30 tízórai cici

séta (közben 30 perc szundi)

13:30 ebéd cici

játék

15:30 körül alvás ~ 2-2,5 óra

18:00 esti cici

játék, vagy séta

19:30 körül fürdés

20:30 körül alvás


éjszaka kétszer ébred enni (sajnos most a fogzás miatt elég nyűgös hajnalban).

Ő alakította így a napirendet, mostanában lett a 4 alvásból 3, és a délutáni ilyen hosszú.

Szerintetek ez így jó?



2012. dec. 2. 17:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni, hogy fürcsi után cicin alszik el, tehát akkor még van egy evés
2012. dec. 2. 17:54
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy gondolja, de szerintem tökéletes, az enyémnek is hasonlóan alakult a napirendje.

Bár a délutáni alvást inkább dél környékére alakítanám.

2012. dec. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
nekem az éjszakai 2 evés kicsit furi.nem kellene már felkelnie,ilyenkor már illene átaludni az éjszakát?az enyém is anyatejes 5 hónapos,3 hós korától nem eszik éjszaka.a többi jó sztem.
2012. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem ne problémázd túl a dolgot,teljesen jó
2012. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Egyelőre neki ez az igénye, ilyenkor alszik nagyot, délután. Remélem, majd ahogy nő, úgy alakul át, én mindenesetre követem az igényeit.

Ami az éjjeli 2 ébredést illeti, ebben a korban ez természetes, igen átaludhatná az éjszakát, de nem alussza, sírni nem hagyom, ha enni kér, adok neki.

2012. dec. 2. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.Illene nem illene,nagyon sok gyerek ébred éjjel és nem csak az 5 hónaposak.Sőt még a felnőttek is:)Ha kiegyensúlyozott és nyugodt baba akkor minden jó.
2012. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A késő délutáni alvás miatt vagyok bizonytalan, mert néha van, hogy mondjuk fél 7kor kel este, és akkor is végig álmos egész este, aludna tovább. Ilyenkor nem tudom, jó-e ez így? Jó, ha mondjuk ilyenkor 9 körül alszik el, vagy korai? Húznom kellene még?
2012. dec. 2. 20:04
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Én már adnék neki valami táplálóbb kaját is az anyatejen kívül. Egy 5 hónaposnak már illene ismerni a kanalat, mert később meggyűlhet majd a bajod a hozzátáplálással. Nos ez az én véleményem..Amúgy a napirendet meg úgyis ő alakítja!
2012. dec. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Bocsi, de miért ne lenne jo? Ha valaki szerint ne jo, nem hagyod aludni?


Egyébként ok.

Es dehogy kell ismernie a kanalat egy 5 hónapos anyatejesnek

2012. dec. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2012. dec. 3. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!