Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hós korban érdemes...

Hány hós korban érdemes kismotort venni?

Figyelt kérdés
A lábbal hajtósra gondolok,köszi
2009. aug. 18. 23:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A fiam egy éves korában kapott, szülinapjára. De még legalább fél évig nem tudta használni, mert nem ért le a lába. Amúgy járni se tudott még egy évesen, csak kapaszkodva állni. Pár hónappal később kezdett csak járni, de még a motorral nem ment. Most két éves lesz októberben, és most kezdi csak tanulgatni a motorozást, de még elég lassan tud csak vele menni. De szerintem ez változó lehet, mert öcsém már egy évesen motorozott, ráadásul brutális sebességgel.
2009. aug. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1.5-2 éves korban. :)
2009. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam most 16hós és kb-2-3hete motorozik eddig csak tologatta és nemnagyon ült rá.
2009. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1.5-2 éves korban.De inkább 2 mert én látom a szomszéd kisfiút aki 1.5éves és eléggé labilisan megy még vele.A fiam 2 múlt,ő már elég stabilan tud vele haladni.Megjegyzem nem veszélytelen,nagyokat tudnak vele esni/tapasztalat/
2009. aug. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 13 hónaposan kapta és 14 hónaposan simán ment vele most 16hós és le sem lehet róla venni .Nagyon szereti és gyorsan megy vele.
2009. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is megvettük 18 hós korában, de semmit se kezd még vele..cipeli a lakásban ide oda meg forgatja a kerekét de nem hajtja és nem akar ráülni, pedig a szomszédaink gyerkőcei mind 2 éves körüliek és mennek a motorral mint a meszes :) Az én fiam meg figyeli ugyan őket, de még valószínű nem érett rá.

Most 22 hós.

2009. aug. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2009. aug. 19. 10:39
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Lányom 1 éves , szülinapjára akartunk venni neki 1-et , de nem ér le a lába úgyhogy továbbra is bébitaxizik. Fél év múlva megpróbáljuk megint.
2009. aug. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!