Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik márkájú bébiételnek...

Melyik márkájú bébiételnek van májas menüje?

Figyelt kérdés
Csirkemàjas elsõsorban. Ti hogy adjàtok a màjat, milyen gyakran? Szereti a babàtok?

2012. dec. 3. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Múlt héten adtam neki először, ízlett neki, 6 és fél hónapos. Amúgy én főztem neki, nem bébikaját vettem. Krumplival ette..:)
2012. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szereti a babám! Sárgarépával, krumplival szoktam adni, de lehet kombinálni még almával is.mDe ha a húslevesbe beledobom, akkor a leveszöldségekkel turmixolom. Az én véleményem az, hogy bár megengethetjük magunknak, de a bébiétel áráért, kb. 1 kiló csirkemájat veszek. A bébiételbe, max.1 máj, 1 db krumpli lehet. Én azt csináltam, hogy vettem egy kilót, és kettesével lefagyasztottam.Egy héten csak egyszer adj neki!
2012. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szilvával is nagyon finom
2012. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem ismerek olyan babyételt,amiben máj van. A húslevesbe főzöm bele a friss csirkemájat és a húsleves zöldségeivel, valamint egy kis húslevessel összeturmixolom. Isteni:)
2012. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a máj az egyik legromlékonyabb étel, nem nagyon gyártanak májas menüt. Egyébként bármelyiket villanás alatt fel tudod tuningolni házi körülmények között frissen pirított májjal, amit hozzáturmixolsz a bébiételhez, a kisütése sem több két percnél. Később elég ha villával töröd össze.Az én fiam odáig van a májért, bár hetente csak egyszer ajánlott nekik adni.
2012. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!