Espiro vector ?

Figyelt kérdés
2009. aug. 19. 08:05
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Unokatesóméknak ilyen van, nagyon dícséri. Személyes tapasztalattal nem tudok szolgálni, nekünk chicco van ami szintén jó.
2009. aug. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretnénk új babakocsit vásárolni, mi a véleményetek a fenti márkáról?
2009. aug. 20. 07:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mózes résszel még elmegy de azt hamar kinövi. A babák amúgy sem szeretnek sokáig fekvő helyzetben lenni a kocsiban. A sportrészét (amit elvileg sokkal tovább használ az ember) meg csak egyben dönthető. Szerintem ez nem túl jó megoldás. Kicsi a kosár része, sportosabb kismamákhoz illik már csak a táska miatt is. Elég furi egy csini cucc meg a sporttáska. Amúgy desing-os, meg trendi.
2009. okt. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
A mózes részével ha a kupola fel van hajtva még van némi babakocsi formája de tegnap pont lehajtott kupolával láttam az utcán. Hát inkább hasonlított egy koporsóhoz mint egy babakocsihoz. Bbrrrr:-(
2009. okt. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen babakocsim van, lila-rózsaszn, szerintem gyönyörű, egyáltalán nem koporsós, minden mózes furcsa egy kicsit lehajtott kupolával :)

Macskaköves utcában lakunk, és szuperjól rugózik, meg sem érzi a Manócska a rázkódást :)

Nekünk bejött az egyben dönthető ülés, a bátyus mindig felébredt rá a régi kocsinál amikor leengedtem a hátát:(, a kiscsaj viszont így meg sem érzi, amikor megdöntöm, alszik tovább, mint egy kisangyal.

Egyszer kicsit nyikorgott a kereke, mert elmentünk kirándulni, és nagyon poros volt az út, de visszamentünk a Babaszafariba ahol vettük, és az egyik srác nagyon készségesen segített és kitisztította, egáltalán nem problémáztak, de több gond soha nem is volt a kocsival, én úgy árzem, sikerült jól választanom :)


8 hós kislány és 4 éves kisfiú anyukája

2010. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!