Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hetes kisfiam megfázott, mi...

5 hetes kisfiam megfázott, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Valószínű a nagylányomtól kapta el. Fogalmam sincs hogy segíthetnék, a lányom először 10 hónaposan volt beteg...Orrszívás (folyik az orra, szörcsög), sok folyadék (anyatejes), ezen kívül mit lehet, (ennyit merek tenni egyenlőre)? Köhög is, sajnos. A dokink szerdán lesz, a védőnő nem elérhető. Tudnátok valamit ajánlani? Félek, hogy a torka is fájhat, a lányom is panaszkodott rá. Egész nap tüsszög szegény, úgy sajnálom!

2012. dec. 3. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne várj szerdáig, van orvos addig is. Ha köhög, akkor kell valami a felsoroltakon kívül. Nekünk 2 hetes volt, mikor folyt az orra, szívni kellett, de nem köhögött, ezért, de csakis ezért nem adott az orvos semmit. Hívd ki az orvost, olyan nincs, hogy nincs szerdáig...még nagyon pici.
2012. dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kislányom 4 hetes volt, amikor elkapta a nagytól. Dokihoz vittük (ezt ajánlom neked is), addig meg orrszívás. Használhatsz tengervizes sprayt illetve orrcseppet. Az orrcseppnél figyelj, mert nem gyerekorrcsepp kell neki, hanem van kimondottan csecsemőknek való. Ilyen: [link]

Az én babám is anyatejes, sajnáltam, hogy ilyen hamar beteg lett.

2012. dec. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor holnap elviszem az ügyeleteshez, vagy ki van ott.
2012. dec. 3. 17:36
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, lányok, azt mondták, hogy adjak neki Lándzsás útifű szirupot meg szívjam az orrát. Ennyi. De a szirupra az van írva, hogy 6 hónapos kortól adható. Alkohol van benne, én nem merem így adni, szerintetek?
2012. dec. 4. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt a köhögésre adta. Szerintem adhatod neki, ha ő javasolta.
2012. dec. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kihívtam a saját dokinkat. A szirupot nem adtam végül a kicsinek, de mondta is a doktor néni, hogy nem szabad. Cebion csepp, Fenistil csepp, és orrszívás. Nem vészes, de hát elég kicsi még, ez is elég.

Köszönöm a válaszokat!

2012. dec. 5. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!