Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy látom, hogy kissé megfázot...

Úgy látom, hogy kissé megfázott, benáthásodott az 5 hónapos kislányom, mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem lázas, nem rosszkedvű, de 2X porszívóztam ki az orrát, rengeteg kijött neki és hallani, hogy trotyog az orra, köhög néha és tüsszent. Dokihoz kell vinni vagy mit kell ilyenkor csinálni, mit lehet beadni neki, egyáltalán kell-e, csak anyatejes baba.
2009. febr. 22. 08:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az orrába csepegtethetsz néhány csepp anyatejet, az használ. Az orrát le szívod, mást egyenlőre nem nagyon kell. Orvoshoz akkor vidd ha nyűgös, nem akar enni, vagy érzed hogy be lázasodik. Ha nagyon köhög akkor is vidd el a dokihoz lehet hogy kell neki köptető.
2009. febr. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
tenger vízes orrspray
2009. febr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én köptetőt adtam neki,+ orrcseppet,és 2 nap mulva jobban lett már.A köptető nagyon jól bevált.Nem vittem dokihoz,csak a védőnőt hivtam fel,mivel láza nem volt.
2009. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!