Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel készítsem a babámnak a...

Mivel készítsem a babámnak a kajcsit?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen gépet vegyek ahhoz, hogy gyümölcslevet és pépet is tudjak készíteni a babámnak!
2012. dec. 4. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Úgy érted, hogy gyümölcsprés és turmix funkció is legyen benne?
2012. dec. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen
2012. dec. 4. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igaz mi kulfoldon elunk de az enyemnek aux baby volt a neve. Volt rajta gyumolcsle centrifuga funkcio is, a kapacitasa 750ml volt. Megparolta a zoldseget, gyumolcsot, utanna atforditottad a tartalyt es leturmixolta vagy nagyon magas fokozaton puresitette. Igy nagyon egyszeru volt nem kellett attoltogetni. Volt rajta drabolo funkcio is ami picit nagyobb babaknak valo a darabosabb pepekhez. A gyumolcsle facsarashoz egy masik fajta muanyag fejet kellett hasznalni es a levet beleszurte a tartalyba. En atszamitva 12ezer forintert vettem, ugyhogy nem volt olcso. Belinkelek rolla egy kepet, hatha otthon is van csak esetleg mas marka vagy nev alatt fut:


[link]

2012. dec. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi az a kajcsi?
2012. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kaja, ennivaló.


Csak a kérdező biztos az fajta kismamci, aki csicsipörit ad a babcsikának koviubival és üdcsivel kínálja, ha szomcsikázik.

Most meg kajcsit akar készíteni.


ÉÉÉrted már?:D

2012. dec. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Értettem én,ironikus kérdésnek szántam :)
2012. dec. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Átjött az irónia, azért is ilyen a válaszom:)
2012. dec. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves 5- 8 válaszolók! Véleményem szerint a babának a kora szerint amit adsz, neki kajcsinak számít vagyis ételnek! Mikor még csak anyatejet kapott akkor is azt mondtam neki, hogy gyere kajcsizzunk! Nem tudom mi baj van a kifejezéssel. Nekem nem hangzik jobban úgy hogy gyere étkezzél! Aki meg ilyet feltételez egy laza kismamáról hogy kólával itatja a babáját illetve rendes ÉTELLEL eteti, arról az emberről el tudom képzelni, hogy ezt teszi!

Valószínűleg, ha ilyen lennék keresnék bébi étel/ital készítéséhez gépezetet!


A segítő válaszokat pedig köszönöm az 1,3, 4 válaszolónak!

2012. dec. 10. 11:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Te meg még értelmezni sem tudod,amit írnak...Kajcsi..Jézusom...ennél már csak az volt röhejesebb,amikor valaki azt írta,hogy szopcsi.
2013. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!