Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FP sütifaló bödön egy 15...

FP sütifaló bödön egy 15 hónapos kislánynak karácsonyra jó?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam még Lego Duplon, Megabloks építőn, játékkonyhán illetve baba/babakocsi pároson...
2012. dec. 5. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Tök felesleges. Az enyém le se sz.rta. A baba+kocsi jó páros. A lego duplo pedig szuper ötlet. Egy 15 hósnak elég is! :)
2012. dec. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

enyém egy évesen kapott formabedobót, és onnantól kezdve játszott is vele, 16 hónaposan gondolkodás nélkül megtalálta a formák helyét, de az ismerőseink között soha mondták, hogy csak két évesen játszott vele a gyerek. A miénk 1000 ft volt, keress valami ilyen olcsót, és ha játszik vele, akkor jöhet a drágább is.


A többi is nagyon jó ötlet egyébként!

2012. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
soha=sokan
2012. dec. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha olyan típus a lányod, hogy szeret ki-be pakolgatni, akkor jó ötlet a Sütifaló, akkor is, ha még a formákat nem találja el. Azén lányomnak is ez volt a kedvence, folyton ebbe pakolászott.


Duploból kezdetnek esetleg csak valami egyszerűbb állatost vagy pl. micimackósat vegyél, ha kicsit nagyobb lesz sokkal jobban fogja értékelni, ha akkor kap nagyobb készletet.


A babakonyha is korai még szerintem. Arra gondolok, hogy oké, most megkapja, igazán játszani majd csak hónapok múlva tud vele, de ott fog állni a szobában, ott nő fel mellette, csak egy megszokott bútordarab, nem nagy szám.

Mondjuk egy év múlva meg kiugrana a bőréből a boldogságtól, ha akkor kapja meg. Remélem érthető :)

2012. dec. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is ezt vettünk féláron a tescóban. Az én kislányom amikor baba-mama klubban vagyunk imád ezzel játszani, ezért is vettük ezt. Van egy egszerű formabedobónk amit imád és sok formát be tud dobni. Imádja a beszélő játékokat és ez összevonja a kettőt, valamint szavakat is tanul vele. Szóval tök jó, nem felesleges.
2012. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

gyerekfüggő


de szerintem a sütifalót megtudod szeretetni vele, ha nem is érdekelné


baba-kocsit, meg úgy is venné neki. Az olyan elmaradhatatlan lányos játék

nem?

2012. dec. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lányom 14 hónapos és kb. 8 hónapos korában vettem neki. Már akkor is nagyon szerette. Mondjuk ő imád pakolászni. Viszont az egyik válaszoló elgondolkodtatott. Pont tegnap vettem neki babakonyhát.:( Remélem azért nem fogunk úgy járni vele, ahogy a válaszoló írta.:(
2012. dec. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A lányom imád ki be pakolászni, most is egy hatalmas ételhordó tállal van elfoglalva, eltünteti benne a játékait és mondja hozzá, hogy "nincs", szóval lehet megveszem neki a sütifalót. Konyhát nem veszek neki, talán tényleg jobban értékelné egy év múlva. Babát babakocsit mindenképpen szeretnék neki, de igazából a legtöbb baba+kocsi 3 éves kortól van sajnos, talán találok neki valót...Valami építőset is el szeretnék kezdeni gyűjteni neki, nagyon tetszenek a Duplo mellett a Megabloksos tündéres építők is :-)

2012. dec. 5. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!