Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett forogni (vagy...

Mikor kezdett forogni (vagy legalábbis hátról hasra) a babátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 09:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Lányom 2 hónapos volt, mikor először hasra fordult, nem csinálta még túl gyakran, de már sikerült neki. 4 hónaposan már hasról is vissza tudott fordulni.
2012. dec. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem legelőször hasról a hátára fordult át nagyon korán, 5 hónaposan. Viszont kúszni, mászni csak 9 hósan kezdett. Felállni 10 hósan állt fel és most 15 hónapos, de még nem indult el.
2012. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ja akkor az 5 hó nincs korán? :-D
2012. dec. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! A lányom mindent nagyon korán kezdett csinálni. 6 hónaposan már mászott, nem sokkal később felült, 7 hónaposan felállt. Most 8 hónapos és ugyanitt tartunk! :)
2012. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valamikor 5 hónapos kora előtt pár nappal fordult hátról hasra, vissza még nem tud, most próbálkozik vele, de a kúszás jobban foglalkoztatja. Most 6 hónapos.
2012. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A Kisfiam 4 hónapos korában fordult hasról hátra. Oldalra, jobbra-balra már korábban, de még csak pár hete tudja megtartani magát. Hátról hasra már majdnem sikerült tegnap, csak még nem jött rá, hogyan tegye a kezét. Holnap után lesz 5 hónapos.
2012. dec. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4 hónaposom már átfordul a hasára és már szépen ki is veszi a kezét maga alól, de visszafele még nem megy neki.
2012. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
hátról hasra 2 hónaposan, vissza 4 hónaposan fordult. 6hós kora óta kuszik, 7 hósan felült, 7,5 hósan felállt. Ez volt 4 napja. Még nem mászik, de már kutyázik ezerrel :)
2012. dec. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom először hátról-hasra fordult kb 4 hónaposan, 5 hónaposan ment hasról-hátra is, 6 hónaposan felült, azóta mászik is, a kúszást kihagyta. Most fel akar állni (belém kapaszkodva, meg a kisszékbe, puffba sikerült is). Hétfőn lesz 7 hónapos.
2012. dec. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam először 1 hetes korában fordult hasról hátra (persze inkább erőlködés miatt mi nt tudatosan), 1 hónapos korától fordult tudatosan és 4 hónaposan hátról hasra.
2012. dec. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!