Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5hónapos babának érdemes...

3,5hónapos babának érdemes még pihenőszéket venni?

Figyelt kérdés
Elkezdtem a hozzátáplálást és arra is jó lenne hogy ebben etetném.El lenne benne még?Rezgős állítható háttámlást tudtok ajánlani??

2012. júl. 16. 18:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Érdemes, mert pl. az én kisfiam 6 hónapos korában kezdett el igazán forogni...
2012. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, de még akkor is szépen megmaradt a pihenőszékben. (kúszni 8 hónaposan kezdett)
2012. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Egy darabig még biztosan el lenne benne!!Így ahol éppen dolgod van a lakásban,oda magaddal tudod vinni..mert ugye a játszószőnyeg helyhez kötött.
2012. júl. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az, hogy a lányom már most fordul hasról hátra...akkor már lehet, hogy hamar kúszni is fog és akkor már nem lesz el benne?
2012. júl. 16. 18:38
 5/13 anonim ***** válasza:
az enyémet már nem tudtam 4hónapos kora után belerakni,mert ki akart belőle fordulni
2012. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem még pár hónapig tudnátok használni, ha tetszik és megkönnyítené a napjaitokat, akkor miért ne, én vennék.
2012. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni. Lehet hogy elnézelődne benne. Mi kaptunk széket is meg hintát is. Mindkettőt utálta. 2 perc után üvöltve vettem ki belőle. 2 hét után el is adtam mind a kettőt. 3.5 hós volt a babám. Kistesónál lehet hogy már újszülött korban próbálkozom majd ezekkel, hagy szokja...
2012. júl. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én a babhordozóba teszem! Én raktam bele egy kispárnát és így nem olyan bénán van benn. Igaz már ki lóg a lába ha kinyujtja. Jövőhéten lesz 4 hós. Én ebbe teszem ha etetem is.
2012. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha van autós babahordozótok, az is jó erre a célra.

(Off: szerintem baromi korai ez a hozzátáplálás, bár nem tudom, hogy miért kezditek most.)

2012. júl. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, szerintem akár az ítélkezés is lehet baromi korai, pl. nekünk is ekkor kell kezdeni, mert a baba tejallergiás és csak rostmentes aminosav alapú tápszert tud megenni. Mi ezért fogjuk korán kezdeni, más meg másért. Igazából mindegy ez egy pihenőszékes kérdésnél.
2012. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!