Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Margarinnal párolhatok a 8...

Margarinnal párolhatok a 8 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
Vagy ti mivel pároljátok a zöldségeket babátoknak? Olajjal?
2012. dec. 5. 19:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Hol ezzel,hol azzal.nyugodtan adhatod,vajjal még finomabb.
2012. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy vajjal vagy olivaolajjal,11 hónapos kora után kacsazsírral,mert az olivaolaj utána kacsazsír a legegészségesebb zsiradék,margarint abszolút nem adok és nem is fogok adnia gyerekemnek én sem eszem.
2012. dec. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én margarinnal pároltam, meg olajjal néha.
2012. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Zsírral is párolhatod. Az egészségesebb, mint a margarin vagy az olaj. De ilyen idősen már ehet abból, amit magatoknak főzöl.
2012. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Amit magunknak főzök? Én még nem adtam se tejterméket se sertéshúst.Bár eszi a darabosat szépen már :))
2012. dec. 5. 19:52
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább olivaolajjal. A margarint még én sem eszem meg.
2012. dec. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát bizony a 8 hónapos gyerek már rég kaphatna húst,túrót,sajtot,margarint,merthogy valamitől fejlődnie is kéne.


[link]


[link]

2012. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Védőnőnk 10 hótól ajánlja a tejtermékeket..
2012. dec. 5. 20:57
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez a tejtermék stb, tiltás csak újabban divat. Régen már a csecsemők is kaptak tejet, és nem lett tőle semmi bajuk. Sőt! Elég sok ismerősöm van, aki nem veszi figyelembe a mostani tiltásokat, és úgy eteti a babáját, ahogy őt etették a szülei. Vagy azért, mert nincs pénzük a drága tápszerre és a hasonlókra, vagy azért mert nem hiszik el, hogy az ő babájuk nem tudja megemészteni azt, amit ők és a régiek megtudtak. Mégis egészségesek, és nem allergiásak semmire.

8 hónaposan pedig már nyugodtan ehetik azt, amit a család többi tagja.

2012. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért ne túlozzunk. Engem 2 hónaposan kezdtek hozzátáplálni és tehéntejet is kaptam (ez elég régen volt). 28 éves korom óta naponta 4-szer inzulinozom magam és kb. 15 féle élelmiszerre allergiás vagyok. Többek között az almára és az őszibarackra, ami az egyik első étel, amit adnak a babáknak. Persze ez nem biztos, hogy összefügg a korai hozzátáplálással, de én inkább beartom a babámnál a jelenlegi ajánlásokat.
2012. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!