Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1hete szörcsög a 11hónapos...

1hete szörcsög a 11hónapos kicsim, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
szivom neki az orrát és sprayzem de szinte alig jön valami..mégis szörcsög, doki szerint nem megfázás én mégis kétségbe vagyok esve mert néha éjjel elég rémisztően hangzik..
2012. dec. 5. 20:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
C vitamin, mézes- citromos tea,lefekvés előtt alaposan szívd porszívóssal, ha megfázás ettől 1 hét alatt el kell múlni, ha nem megfázás akkor nem tudom mi lehet.Mert szörcsögni csak váladéktól tud. Akkor talán allergia ??
2012. dec. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igazság szerint éjjelente én is nagyon nehezen kapok levegőt bedugul az orrom kiszárad a torkom valszeg a konvektor miatt..attól szörcsöghet a száraz levegő miatt? van párologtato rajta..
2012. dec. 5. 21:32
 3/13 gabszem ***** válasza:
párásítóval párásítsatok alvás előtt és használj tengervizes orrsprayt mert az feloldja a váladékot és utána lehet szívni neki. Próbálhatod a Babyluuf balzsamot is.
2012. dec. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
olyan spray van mégsem jön nagyon semmi..:S
2012. dec. 5. 21:48
 5/13 A kérdező kommentje:
most szivtam ki az orrát elötte befújtam spray el...és kis fikuszon keresztül semmi nem jött..semmi váladék..nem értem
2012. dec. 5. 22:54
 6/13 anonim ***** válasza:

Hát mi is pont így vagyunk mi is, már több, mint egy hete. Az én lánykám 8 hónapos. Pont ahogy leírod, én is fújom tengervizes orrspray-vel, de mégsem jön le a porszívóssal semmi. Úgyhogy én már nem is szívom neki tegnap óta, semmi értelme. Ellenben naponta rengetegszer fújom neki, ahogy eszembe jut 2 óránként kb, és talán mintha ma már nem lett volna olyan szörcsi...

Egyébként azért sem értem, mert egész nap az orrán veszi a levegőt, minden gond nélkül, csak ha szopizik vagy néha mikor alszik hallani...

És azon is meglepődtem, hogy tegnap kinn voltunk a hidegben, és akkor bezzeg elkezdett csorogni az orra, de olyan híg volt, mint a víz.... Szóval akkor szerintem nem lehet sűrű váladék odabenn, ha ilyen állagú váladék csorgott ki hirtelen az orrából. Persze megörültem akkor, hogy na, akkor most megindult az orra, este neki is estem, hogy lefekvés előtt leszívom, de semmi az ég egy adta világon nem jött le...

Szóval semmi ötletem sincs sajnos nekem sem. Jó lenne valaki tudna megoldást! :(

2012. dec. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nahát akkor nem csak mi vagyunk igy...nálunk legainkább a száraz levegőre gyanakodnak illetve a porra..sajnos téglatársas házba lakunk és itt ömlik befele a por..jelenleg van egy suba a falon és 2 szőnyeg..ezeket eltüntetem..és meglátjuk...én nagyon nehezen tudom fujni az orrát mert nem szereti..hallottam orrkenőcsről ha kivan száradva...nappal ő is elvan csak ha álmos vagy alszik ill eszik hallani leginkább
2012. dec. 5. 23:30
 8/13 A kérdező kommentje:
van aki a fogára fogja........
2012. dec. 6. 11:23
 9/13 anonim ***** válasza:

6. vagyok

Én is hallottam a fogzás dolgot, de nem tudom... Bár más tippem meg nincsen, úgyhogy én a sűrű tengervíz spray mellett már nem vagyok hajlandó mással "kínozni" a gyereket, mert semmi értelme. A tengervíz meg nem árthat...

2012. dec. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát igen
2012. dec. 6. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!