Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől szörcsöghet a kisbaba...

Mitől szörcsöghet a kisbaba orra? Többször kiszívom orrszívóval és fel is oldom előtte orrcseppel. De mégis szörcsög. Már semmi nem jön a kis orrából pedig.

Figyelt kérdés

2012. aug. 10. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mélyebben van a váladék vagy az orrmandulája megdagadt. Mutasd meg egy fül-orr-gégésznek, javasol rá vaalmit.
2012. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen! Nem nátha ez, hanem a tej hátra megy, és a garat környékén ragad. Én anno ugyanezt csináltam, mint te. Aztán a háziorvos azt mondta, hogy ne vigyem túlzásba az orrszívózást, mert csak irritálja a nyálkahártyát, és beindítja a váladék képződést. Lehet, hogy nála nem ez van, nálunk ez volt.
2012. aug. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mennyi idős? Nekem azt mondta anno a gyerekorvos h pár hónapos volt, tisztul az orra, és a szobában is lehet túl száraz a levegő. Bár nálunk pont fűtés szezon volt, mi is szívtuk neki esténként, mert különben nem aludt volna rendesen. aztán elmúlt.
2012. aug. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de jó koszonom mindenkinek.
2012. aug. 10. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!