Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert alszik el a 11honapos...

Miert alszik el a 11honapos baba szinte mindennap éjfélkor?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan alakul egy nap? Mettől meddig alszik napközben?
2012. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert nincs napirendje....... Egy egészséges kis szervezetnek max 9ig muszáj lefeküdnie.
2012. okt. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kíváncsicska ***** válasza:

Hogy néz ki a napotok?Hányszor alszik egy nap napközben?Mikor alszik utoljára?

Mert lehet az utolsó alvása már későn van ahhoz hogy este időben lefeküdjön,és lehet nem tud rendesen elfáradni. Pl ha az én lányom délután 6 után alszik el (mert valami miatt nem tudott előbb, vendégek jönnek és megébred, séta közben felébresztik,stb) akkor este 11-nél nincs előbb alvás, ha csak 10 percet hagyom aludni akkor sem. Szóval a napirendet kellene szerintem megvariálni egy kicsit, ha tudod.Elsősorban az alvást,és este egy jó kis játék hogy biztos ami biztos kifáradjon.

2012. okt. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

mert lehet,h jon a foga és zavarja,vagy éppen a mozgásban fejlődik,vagy bármi...ha szuletesetol így van,akkor a napirenden van változtatni való valószínűleg...ha nem,akkor valami miatt borult...

Kedves kettes,ne haragudj,de szerintem butaságot írtál,nem az a fontos egy egészséges szervezetnek,h mikor alszik el,hanem,h mennyit alszik...

példa:lányom születés után éjfél körül aludt el,reggel hatig húzta a lobort 3-4 hetesen,aztan pár honaposan 10-8ig aludt, aztan átállt a 8oras lefekvesre...ez ment több,mint egy évig...egy hete beteg volt azóta ha a fene fenét eszik sem tudom lefektetni 11elott...Pedig hidd el,én mindent ugyanúgy csinálok,mint az elmúlt egy évben...(lefektetem nyolckor,szoptatok mesét mondok,szépen mindent vegighallgat,majd felkel és játszik a sötétben...)

2012. nov. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Védőnő mondta ne haragudj. Ezt egy általános dologra kell érteni nem egy olykor olykor tovább fent lévő babánál.
2012. nov. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!