Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fiu és lánynév illik a...

Milyen fiu és lánynév illik a Kovács vezetéknévhez?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
A "cs"-vel kezdődő neveken kívül szerintem bármi, ami tetszik.
2012. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetséges az hogy egy apának mindakét gyerekét (külömbözö kapcsolatból persze) ugyanúgy hivják? Pl. Nagy Géza
2012. dec. 6. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Cs-vel,S-sel,Z-vel,Zs-vel kezdődő nevek elég nyelvtörőek.Fontos,hogy könnyen kiejthető legyen.

Kovács Eliza

Kovács Izabella

Kovács Lilla

Kovács Viktória

Ezek jól hangzanak,én valami lágy nevet raknék a vezetéknévhez mindenképp.

2012. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Kovács Eszter vagyok :) Ez sem rossz, de kimondáskor a cs sokszor összemosódik az Eszter kezdő e-jével, és az nem olyan szép. Szóval szerintem jobb, ha mássalhangzóval kezdődik. Azok tényleg jók, amiket az előző hozzászóló írt.
2012. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Laura és Roland :).
2012. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ennyire általános vezetéknévhez valami különleges nevet választanék, olyat ami ma is ritka. Pl. Medárd.
2012. dec. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is inkább ritkább, de nem túl idegen hangzású, de nem nyelvtörő nevet választanék. Aminek van valami dallama. Cs, C, S, Sz, Z, Zs-vel kezdődő nevet nem választanék, és inkább magas vagy vegyes hangrendűt, azaz ne A,O,Á betűk legyenek csak a keresztnévben.


Ami így hirtelen eszembe jutott: Melitta, Heléna, Melinda, Enikő, Tünde, Bettina, Tilla, Annabella, Iringó, Ildikó, Nikolett, Diána, Gabriella.


Fiú: Edvárd, Bercel, Belián, Gellért, Richárd, Dénes, Leonárd, Líviusz, Lóránt, Demeter, Kenese

2012. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
amint meglattam a kerdest nekem a Lilla ugrott be :) fiunevre passz, ami nekunk favorit volt az a Felix, hatha nektek is megtetszik :)
2012. dec. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!