Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátok mennyi idős koráig...

Babátok mennyi idős koráig használtátok a pelenkázószekrényt?

Figyelt kérdés
Nekem most lesz 6 hónapos, de már izeg-mozog, megfordul hasra, szóval már nem nagyon akar ott megmaradni azon a kis helyen. Szóval meddig tudom még ott pelenkázni? Utána hol pelenkázzam?
2012. dec. 7. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:

2,5 éves koráig.

Még mindig jobb itt, még ha izeg-mozog is.

A mienk körben karimás, nem tud leesni.

2012. dec. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8 hónapos koráig, akkor tudtuk meg, hogy jön a tesó, a pelenkázó meg pont pocakmagasságban volt, a leányzó meg állandóan ficánkolt, rúgkapált, nem akartam kockáztatni, inkább letelepedtem vele a földre, innen leesni sem tud és megrúgni sem.
2012. dec. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11 hós és még használjuk. Nekem is egy időben meg akart fordulni rajta, aztán volt hogy szórakoztattam közben, hogy ne akarjon megfordulni, most meg mindig adok neki valami érdekeset amit tapizhat pelenkázás közben, azzal elvan szerencsére.
2012. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem használok a földön a legjobb onnan nem esik le. :)
2012. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak 5 hónapos koráig tudtam azon pelenkázni. Nagyon mozgékony baba. Nem egy megülős típus. Most 8 hós
2012. dec. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi! Majd elválik, hogy én is meddig tudom ott pelenkázni! :)
2012. dec. 7. 21:45
 7/9 anonim ***** válasza:
9 hónapos, még mindig a pelenkázón pelenkázom, és szerintem ez így is lesz egy darabig. Ő is nagyon mocorgós, de le lehet kötni a figyelmét, ilyenkor általában a kezébe adok valamit, amit máskor nem kaphat meg (üres popsikenőcsös tubus, telefonom stb), és olyankor annak nagyon örül, és szépen elvan vele :)
2012. dec. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16 hónapos a lányom és még most is azon pelenkázom,közben adok a kezébe ezt-azt és így viszonylag nyugton marad amíg végzek.
2012. dec. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as vagyok:nekünk pelenkázó komód van,ezen nagy hely van,nem olyan szűk mint a pelenkázó feltétek.
2012. dec. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!