Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen légzésfigyelőt érdemes...

Milyen légzésfigyelőt érdemes venni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 06:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Én az Angelcare-t ajanlom!

Most ez a legjobb!

Mi angelcare ac401-t vásároltunk, ez legzesfigyelo es bebior is egyben. Tenyleg szuper talalmany!!!

Van tobb tipus belole, olyan is, ami sima legzesfigyelos, stb.

2012. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A Madarász Gyermekkórház ezzel foglalkozó részlege és orvosai a BabySenseII-t ajánlják. Nekünk is ilyen van, soha nem riasztott tévesen, feleslegesen. (az Angelcare-rel ellentétben - sok helyen panaszkodnak rá, hogy tévesen riaszt)Már a 2. gyereknél használjuk. Nem olcsó, de használtan már 16000Ft körül hozzá lehet jutni!
2012. dec. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk az Angel Care légzésfigyelő és bébiőr van egyben! Nagyon szeretem. Sose riasztott tévesen és jól funkcionál! Én őszintén ajánlom!
2012. dec. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
AngelCare 300-asunk van, 1 évig használtuk és nem volt felesleges, téves riasztás. Én elégedett voltam vele.
2012. dec. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Angel Care van, légzésfigyelő, bébiőr egyben. Két riasztás volt, egyik sem téves...
2012. dec. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
AngelCare 301-esünk van, légzésfigyelő és bébiőr egyen, elégettek vagyunk vele!
2012. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is Angelcare van! Nagyon szuper! Én is azt ajánlom!
2012. dec. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Tomy-nk van, nagyon meg vagyunk vele elégedve és nem annyira borsos árú, mint az Angelcare.
2012. dec. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Álom virág légzésfigyelőnk van,magyar fejlesztés.

Nagyon jó kis készülék. A mienken nem állítható az érzékenység ,pont jó nem csipog feleslegesen és nagy felületet érzékel.


Szerintem légzésfigyelőben nem tévedhetsz nagyot.

Az ár lehet döntő vagy a + funkció.

Van ami egészség pénztárra elszámolható.

Én AC nem vennék mert drága és felesleges cicoma.

2012. dec. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Snuza Halo van, ez egy pelenkára csatolható légzésfigyelő. Szerintem nagyon praktikus, mert nem csak a kiságyban "vigyáz" a babára, hanem bárhol ráteheted, ahol szunyókál. A mi babánk meg mindenhol aludt már, főleg az első hónapokban (bölcső, a mi ágyunk, kanapé, játszószőnyeg, hinta stb). Még soha nem volt téves riasztás, leszámítva azt, amikor a férjem rosszul tette rá, és a babának sikerült lepiszkálnia magáról :)
2012. dec. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!