Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes légzésfigyelőt venni?

Érdemes légzésfigyelőt venni?

Figyelt kérdés

Elég aggodalmas típus vagyok, és ezen agyalok, vagy esetleg bérelni? Mert ugye elég drágák, de csak megnyugtatóbb lenne.

Ti használtok légzésfigyelőt?


2011. jan. 4. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egészséges időre született babának főleg ha együtt alszotok vele - akár egy légtérben- nem érdemes venni elég ha bérlitek.- Egy éves korig szokták használni venni akkor érdemes ha több babát szeretnétek.
2011. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is töprengtem ezen 6,5 hónapja, amikor a kislányunk megszületett (pontosabban előtte). Nekem az orvosom azt mondta hogy felesleges. A védőnő is azt mondta hogy venni teljesen felesleges, ha nagyon akarunk, béreljünk havi 3.000 Ft-ért. Végül béreltük de csak 3 hónapig, utána visszavittük.
2011. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az lemaradt hogy akkor érdemes venni / bérelni ha elvégzitek a tanfolyamot hozzá különben nem fogjátok tudni mi a teendő ha beriaszt és nem téves.
2011. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2.vagyok, ja és a baba soha nem aludt velünk egy szobában, kicsi kora óta külön alszik, az elején mondjuk nyitva hagytuk az ajtót és pont rá láttunk.
2011. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mi vettünk eü. kártyára, így nekem végképp megérte.

Eddig egyszer sem riasztott be.

Lehet, hogy felesleges dolog, de engem megnyugtat a tudat, hogy van.

Ha aggódós vagy, akkor szerintem nyugodtan vegyél (használtan nem olyan drága), és a neten is vannak leírások arról, hogy mit kell tenni, ha baj van.

2011. jan. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát engem megnyugtat hogy van,pedig már 8 hónapos a kislányom.Én vennék a helyedbe,és utána el is tudod adni majd.
2011. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én vettem,és nem bántam meg.nyugodtabban alszok. a fiam külön szobában van születésétől,kis súllyal született,engem megnyugtatott,és megnyugtat a mai napig.tudom,hogy a bölcsőhalál már nála nem nagyon fordulhatna elő,de én úgy vagyok nyugodt,ha éjszaka be van kapcsolva.16 hónapos.ja és nálunk a bérlés többe került volna,mint megvenni és pelenkatárolót is adtak hozzá
2011. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Most néztem aukciós oldalakon, használtam tényleg jobban megéri, mint bérelni, pláne ha lesz kistesó.

2011. jan. 4. 13:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi örököltünk egy alap Angelcare-t, és nagyon hálás voltam érte.

10 hónapig használtuk, utána a fiam felállt és kihúzgálta a zsinórját, többször rohantunk lélekszakadva a riasztásra, ő meg ott állt vigyorogva...

2011. jan. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A bérlés szerintem sem éri meg, inkább a használt, ha az új drága nektek.

Mi szerencsére kölcsön kaptuk, de biztosan vettünk volna, ha nem kapunk.

Szerintem nagyon jó dolog, még akkor is, ha egy szobában alszik veled a baba, meg ha napközben is alszik, nyilván nem ülsz az ágya mellett egész nap.

Én csak javasolni tudom.

2011. jan. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!