Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sebhintőport használjak...

Milyen sebhintőport használjak a babám köldökcsonkjára, ha az amit a háziorvos felírt neki, nem kiváltható már egyik gyógyszertárban sem, mert már nem forgalmazzák?

Figyelt kérdés
nemsokára szülök és az ünnepek miatt előbb kiírta a dokim a babának kellő recepteket!tegnap menni akartam kiváltani,de a sebhintőport,amit felírt neki már rég nem forgalmazzák a gyógyszerész szerint!gondolom más is járt már így,ha ez igaz...ti mit használtatok a felírt helyett?nevet vagy márkát mondanátok?
2012. dec. 8. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Kárd meg a dokit, hogy írjon fel másikat. A csonkra speciális hintőpor kell.
2012. dec. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát szóltam a védőnőmnek,azt mondta,hogy meg próbál utánajárni...
2012. dec. 8. 09:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a patikában, hogy ők készítenek-e speciális hintőport, amit a köldökre használhatsz. Nálunk készítenek, olcsóbb is, mint a régi és ugyanazok az összetevői.
2012. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Tényleg így van, amit fel szoktak írni a gyerekdokik, azt már nem forgalmazzák.

Nálunk a környéken rengeteg patika van, körbe felhívtam őket, míg végül ráakadtam egy utolsó darabra. Próbáld meg ezt te is esetleg. Ha nem jársz sikerrel, szólj a gyerekorvosnak, hogy írjon fel más fajtát.

2012. dec. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én recept nélkül vettem a gyógyszertárban, a lényeg, hogy hexaclorophenes legyen, az enyém Naturlandos volt...

Emellet 70%-es alkohol kell, szintén recept nélkül kapható...

2012. dec. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a védőnp, hogy elég csak az alkohol a köldökre. Az 5. napon leesett a csonk, nem is gennyedzett. Állítólag betiltották azt a hintőport.
2012. dec. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi sem kaptunk hintőport, alkohollal kellett kezelni.
2012. dec. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!