Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos gyermeketekkel mit...

5 hónapos gyermeketekkel mit játszotok?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Énekelek, ami vagy tényleg tetszik neki, vagy csak azon nevet hogy hamisan teszem, mondókázok, néha rendes mondókát, néha pedig magam kreálok pár bugyuta szöveget, szoktam vele tornázni délelőttönként, cipelem mikor nincs jó kedve, és megmutogatom a hatalmas,másfél szobás panelt. Van amikor segít porszívózni,mosogatni, és van amikor csak magában játszogat, ez a kevesebb...
2009. aug. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!

Ezt a könyvet ajánlom neked. Sok-sok játék van benne egészen 3 éves korig! Szerintem nagyon jó!

2009. aug. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na akkor nem vagyok egyedül,de van amikor ez is uncsi már,és én kifogytam az ötletekből.Bevallom néha elfáradok az baj?
2009. aug. 20. 16:42
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem baj! Amit utánam írtak, nagyon jó könyv. Én a Brendonban szoktam olvasgatni mikor benézek havi 1-2alkalommal.

Néha én is kinyúlok, de mindent megér az én drágaságom!!!

Mi már 6hónaposak vagyunk, és néha üldögélni szeret, jó sokat, és kellek még támasztéknak mert sokszor eldől.. :o)

Majd ha már menni fognak, akkor mennyit kell rohangálni utánuk :oD Ez a mostani idő csak csendes pihenő!!

2009. aug. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg van az anya taníts engem PDF formátumban.

Ne kérdezzétek, honnan, fogalmam sincs! :)

Írjatok, és nagyon szívesen elküldöm!!!

2009. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ez a könyv megvan nekem is!
2009. aug. 20. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!