Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan játszotok 5 és fél hos...

Hogyan játszotok 5 és fél hos gyermeketekkel?

Figyelt kérdés
milyen játékaik vannak, ill. hogy telik egy napotok?
2010. jan. 9. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

nagyon szereti a fp. zsiráfos golyopályát ölemben ül és segítekneki.

fp. zsiráfos kockanyelöt.

és a kockaevö vízilót is hason fekve jól használja a baba ki be rakodunk belöle

használtan vettem gyönyörű állapotban

2010. jan. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy vettem észre, olyan játékokkal szeret játszani, amik csinálnak valamit az ő hatására, pl:

- a fent említett víziló (zenél, ha hozzáér a gyerek, lehet bele pakolgatni);

- műanyag kattogós, tekergethető, nyűhető játékok;

- zizegős textilkönyv (hason fekve nézegetni, rágcsálni);

- egymásba pakolható kis poharak, amiből tornyot lehet építeni (ő még csak ledönteni tudja, meg megrágcsálni.)

Nem érdeklik már a csörgők, plüssjátékok - csak azok, amiken rajta hagytam a fecnit, amin a mosási, vasalási stb jelek vannak.


Ezen kívül tornázgatunk (hagyom, hogy átmásszon a lábaimon, segítek neki kúszni), énekelgetek neki, mondókázunk, táncolunk zenére.


Mivel későn kel, a délelőttök hamar elrepülnek, viszont nem nagyon szokott aludni napközben (max 20 perceket sajna), így késő délutántól fürdetésig folyamatosan játszunk.

2010. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :D
2010. jan. 11. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!