Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van különbség (persze a nevén...

Van különbség (persze a nevén kívül) a két zebra között?

Figyelt kérdés

16 hónapos lányomnak szeretném venni, de nekem is számít az a pár ezer forint is. De nem mindenáron.

Van különbség FP Hipp Hopp Zebra és Ugráló zebra között.

Linkek: [link]

[link]


[link]

[link]


Az első képeken a Fisher Price-os látható, a második képeken lévőnek nem tudom a márkáját (vagy nincs neki?), csak ugráló zebrának hívják.


2012. dec. 9. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

A második is Fisher price, a linken szerepel is a neve!

Én a másodikat vettem, mert szeritem rózsaszín zebra nincs...

2012. dec. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk rózsaszín van, ugyanazt tudja,int a másik, az is FP. Azért rózsaszín a miénk,mert egyrészt lányaim vannak,másrészt mikor vettem ezt olcsóbban kaptam meg(bár használtan vettem),mint a zöldet
2012. dec. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a kettő ugyanazt tudja.


Első válaszoló, tévedsz a négy link közül kettő fp, kettő pedig nem. Én is láttam ilyen noname-t de nem mertem megvenni, mert árban nem sok a különbség a kettő között, és féltem, hogy rosszabb a minősége.

2012. dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát a zöld egész biztos FP nekünk(az e-bay-es) is ilyen van,és ha megnézed,azon rajta van a logó is,meg az első rózsaszinen is.A másodikon viszont nincs,azért csak "talpas ugráló zebra",ugyanígy a második zöldön sincs,ahogy néztem..bár sztem ugyanolyan mindkettő...
2012. dec. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Külön vettem a színeket, nem tudom miért.

Igazából én sem merem megvenni a noname zebrát, ezért kérdezősködöm.

2012. dec. 9. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!