Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babájának később...

Akinek a babájának később jött a foga (9hónap vagy annál később) könnyebben vészelte át, vagy nincs különbség?

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányom első foga 15 hónaposan bújt elő, gyorsan követte a többi is, nagyon megszenvedett vele, főleg, amikor 4 nagyőrlő jött egyszerre. A fiam első foga 8 hónaposan bújt ki, egyetlen fognál sem volt semmi gond, mindig csak a kanál kocogásából tudtuk, hogy van új fogacska. Nem a kor számít. Én is azt gondoltam, hogy 15 hónaposan már meg tudom magyarázni neki, hogy miért fáj, de nem, még akkor is nagyon kicsik ehhez még.
2012. dec. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés.

Vagy lehet, hogy amiért későn bújik ki az első foga egyből több fog jön egyszerre és ezért jobban megszenvedi. De ezt sem lehet általánosítani. mInden gyerek más.

2012. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
11 hónaposan bújt ki az első foga a kisfiamnak, majd szép lassan a többi is. Még a 4 nagyörlő hátra van, de már előre parázok, mert a 4 kicsi egyszerre bújt ki 2 szemfogával együtt, és nagyon megszenvedte (3 hét alatt 6 foga jött ki, gondolom, utol akarta érni a többieket... :))))
2012. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!