Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki olcsobb tápszert kérni?...

Ciki olcsobb tápszert kérni? Nem mintha sajnálnám a babámtól de most 2200 ft 600gr receptre a doboz táp. Nemrég láttam hogy a humana baby fit 900ft és 900gr és még banános is. Ha kértétek hogy irjon olcsóbbat hogyan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Miért lenne ciki?Azzal viszont számolj,hogy nem biztos,hogy el fogja fogadni (sajnos mi így jártunk).De egy próbát mindenképpen megér.Én a helyedben nem arra tenném a hangsúlyt a gyerekorvosnál,hogy olcsóbbat írjon,hanem konkrétan egy másikat mondanék,amiről tudod,hogy olcsóbb.Úgy sem fogja forszírozni,hogy miért azt szeretnéd felíratni.
2012. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Mond meg hogy nem szereti es irja azt amit mondasz mert kiprobaltad a baratnodnel es az jott be neki.
2012. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én be mentem és azt mondtam, hogy ha nem gond humanat szeretnék adni a babának. Megkérdezte miért én meg mondtam, hogy olcsó és jó. Legalább is ezt hallottam. Mosolygott egyet és ki írta. Mi beba HA prot használtunk, tényleg piszok drága. De nekünk a banános humana csak 500gramm, de receptre 600 ft. Recept nélkül 1200. Még így is olcsóbb mint a beba receptre. De hál Istennek ki írja a doki. :) Nincs ezen mit szégyellni. Miért lenne ciki. Úgy is a gyerekre költöd a különbözetet is. :D
2012. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mi is bebát használunk. Hát igen azt is ráköltöm úgy is :)

2012. dec. 9. 16:14
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi is HA Bebáról váltottunk Humana Baby Fit-re. Ha belegondolok, hogy fél évig költöttem 3000 Ft-ot egy dobozra, utána pedig a 3000-ből kijött 5!! doboz Humana...Ráadásul a fiam imádja ezt a banános tápszert, és ettől rendeződött a széklete is!
2012. dec. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát az nem semmi! Akkor kérem valahogy biztos.
2012. dec. 9. 17:57
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Ezaz, hazudj a gyerekorvosnak, és spórolj sokat a tápszeren, amiből majd mehetsz shoppingolni a barátnőkkel.

Gratulálok az ilyen tanácsokhoz!

2012. dec. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Kedves utolsó, szerintem igyál egy pohár bort, vagy bújj össze végre a pároddal, hátha megnyugszol! :)))
2012. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Nyugodt vagyok én, nem az én gyerekemnek lesz baja :)

Csak érdekes körülnézni a világban, hogy milyen "emberek" vannak, ilyenkor mindig rácsodálkozom a dolgokra.

2012. dec. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Kedves utolso! Elarulod miert lesz baja a babanak? A masik tapszer annyira rossz h beteg lesz a gyerek? Tehat szted ha olcso, akkor szar?
2012. dec. 10. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!