Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ciki olcsobb tápszert kérni?...

Ciki olcsobb tápszert kérni? Nem mintha sajnálnám a babámtól de most 2200 ft 600gr receptre a doboz táp. Nemrég láttam hogy a humana baby fit 900ft és 900gr és még banános is. Ha kértétek hogy irjon olcsóbbat hogyan?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 14:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

Azt, hogy milyen emberek vannak, nem innen tudod lemérni... Egyébként ilyenek is, olyanok is. Például olyanok is, mint te... akik ítélkeznek, pedig semmit sem tudnak a másikról, még csak azt sem, hogy hány éves, nem beszélve ennél többről. A Humana megbízható német minőségű tápszer, koraszülött kisfiamnak neonatológus írta fel, biztosan nem véletlenül! Úgyhogy csitt! :)

Boldog ünnepeket mindenkinek, és ne marjuk már egymást egy olyan oldalon, ahol a segítségnyújtásé lenne a főszerep...

2012. dec. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat! A kedves ìtélkezónek meg üzenném hogy neked jutott egyből az az eszedbe hogy shoppingolásra költeni a megmaradt pénz..ez sokat elárul rólad. Nekünk normális anyáknak érdekes egyból az jut az eszébe hogy azt is a gyerekre lehetne költeni. Főleg ugy hogy azt a tápszert azok a babák is ehetik akik mást nem esznek meg stbb.. Nézz utána mielött okoskodsz...
2012. dec. 10. 10:30
 13/14 anonim ***** válasza:
51%

A lényeges összetevők az összes tápszerben ugyanazok! Én is megmondtam az orvosnak,hogy sokallom a Beba árát,minden szájhúzás nélkül felírta a Humanat.

Az okoskodó anyuka biztos tapasztalatból mondja,ki mire költi a maradék pénzt!!

2012. dec. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy az olcsó tápszer szar.

Hanem azt, hogy hazudni a gyerekorvosnak azért, hogy spóroljunk a tápszeren, önző és tapló dolog. Akkor legalább ismerjétek be neki, hogy spórolni akartok, ezért írjon olcsóbb tápszert.

2012. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!