Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek jó ötlete mivel...

Van valakinek jó ötlete mivel próbálkozzam?

Figyelt kérdés
Kislányom 6hónapos múlt.Két szopit kiváltottunk már 5hónapos korában, mert a tejem nem volt elég és az orvosunk ezt javasolta. Imádta a gyümölcsöket,magában,tejpéppel.Elkezdtük a főzelékeknek valót is,alma-sütőtök-burgonya,répa-burgonya-barack,ezek össze-vissza mixelve, és egyik napról a másikra elutasította mndet.A gyümölcsöket is. Most szinte egész nap szopizik, mert ugye a tejem kevés, a főzelék,gyümölcs nem kell, és bizony éhes a kis haspókom. Két hétig alig evett, a cici sem kellett, most meg csak az kell...semmi más. Meddíg fog ez tartani? Mit csináljak? Segítsetek légyszi!
2009. aug. 20. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
NEm tudom, hogy kap-e inni (vizet vagy teát) - lehet, ogy a nagy melegben szomjas és azßert nem kivánja a kajákat. De a foga is jöhet már ebben a korban.
2009. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen,kínálgatom folyamatosan vízzel,teával,gyümölcslével(friss gyümölcsből,nem bolti), de nem kell neki. Az anyatejen kívül semmit nem hajlandó elfogadni. A foga jön, de már előtte is visszautasította a főzeléket,gyümölcsöt, tehát ahhoz nem köthető.
2009. aug. 20. 17:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát feladni nem kell, mert rafkósak nagyon! Legyél következetes és kitartó!!minden nap kétszer próbálgatsd! Először képesek csapkodni, hisztizni, forogni a kanál elől, majd a határozottságodra (mellé sok türelem is legyen) meg fog törmi a jég!
2009. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Kitartó leszek :o)

2009. aug. 20. 20:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Én bevallom, a kanálról visszatértem a vágott cumira, és még azt is bevágtam, hogy bőven follyon belőle, igy hajlandó enni a fiam, mert az ő tempójában jön. Kanállal csak csapkodott, fújta ki. Esetleg próbáld ki, hátha.
2009. aug. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is így van. 6 hósan elkezdtem hozzátáplálni evett szépen, egy hónapig. Most egy éves és azóta se hajlantó kanalasat enni. Csak tejet. Ha a kezébe adok valamit azt elnyammogja, de csak nyálazza nem eszik mennyiséget belőle. Nem tudok vele mit csinálni. Úgy összezárja a száját, hogy az csak na és csapkod. Szerintem már csak akkor fog enni, ha majd maga fogja tudni fogni a kanalat. Már nem is idegeskedek, mindenki azt mondja, hogy olyan felnőtt nincs aki csak tejet eszik.
2009. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!