Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugye nem vagyok egyedül ezzel...

Ugye nem vagyok egyedül ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

2 hónapos a kislányom. Úgy szégyellem magam, amiért folyton szalad a háztartásom. Egyébként nem voltam sose rendmániás, csak az az egészségesen takarító típus :)

De nem érem magam utol, kosz az nincs, de kupi állandóan, igazából nincs időm, de mire lenne, nincs energiám.

A kismanó csak a reggeli első evés után szokott visszaaludni, onnantól kínlódás az egész napunk egészen lefekvésig, alig akar aludni, csak nagy nehezn, iszonyú hisztériák árán. És ez elszívja az energiám.


A környezetem megértő, de én mégis utálom magam emiatt. Nyugtassatok meg, hogy másnál is kupi van??


2009. aug. 20. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hajjajj!!!!


De még mekkora.. :)))

2009. aug. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Most a baba az elsö, ez a noemális és csak ott van ilyen idösen rend, ahol vagy a babával nem foglalkoznak, vagy van legalabb egy takaritónöje az anyukának.


NE idegeskedj, ahogy nö a picike, egyre több idöd lesz - és ha nincs tökéletes rend, akkor sincs baj. Ha valakit zavar, akkor nyomd a kezébe a takaritószereket: szabad neki kitakariatani.

2009. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nincs kupi. Rend van,csillog a lakás, a földről lehetne enni. Mindenre van időm, a babám nagyon jó alvó nappal és éjjel is, így mindent meg tudok csinálni. A párom sokat segít a babával kapcsolatban és a háztartásban.


Na ez csak álom!!!

Persze hogy nem vagy egyedül! Az én kislányom már fél éves, de még mindíg nem értem utol magam...

Lesz ez még így se :o)

Ő az első, a háztartás vezetésében nem állok az élen, néha kupi van, de kosz nincs és ez a lényeg.

2009. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok, tényleg sokkal jobban érzem most magam! :)

Mindenkinek nagyon jó egészséget kívánok!! :)

2009. aug. 20. 17:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kupi,de rend sem.Most állt fel a manóm,igy mindig vele kell lenem,akkor csinálok valamit amikor alszik,de nincs lekiismeretfurdalásom egy percig sem.Akinek nem tetszik a pucolatlan ablakom,majd megcsinálja.Élvezem,hogy itthon vagyok a babával,és most ő az első.szóval ne legyen semmi bajod ezzel.sokan vagyunk igy,hidd el.
2009. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ez volt, de a 3. hónaptól valahogy jobbak lettek a nappali alvások.

2 hós babámnál semmire sem volt időm, míg 4-5 hós volt, amikor kiolvastam mellette egy 500 oldalas könyvet :)

Aztán persze elindult négykézláb és megint nem volt idő semmire, de nálunk mindenesetre volt egy kb 3-4 hónapos nyugisabb időszak, amikor több időm jutott a lakásra, de előtte..., mint egy háborús övezet!


Az a fontos, hogy a babával és magaddal törődj, pihenj amikor tudsz, a többi sokkal lényegtelenebb!

2009. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem vagy egyedül ezzel a gonddal,és nem kell szégyenkezned senki előtt.Én abszolút megértek mindenkit aki így van mint te.De én "sajnos" tisztaságmániás vagyok,a férjem meg rend...így nálunk rend is van,meg napi takarítás is.:-)A 4,5 hós kisfiam reggelente hagy nekem időt,hogy kitakarítsak,úgyhogy nálunk ez megoldható.(De az is igaz,hogy nem nagy lakásban lakunk...)Azt azért nem mondom,hogy délutánra nincs szanaszét az összes játék a földön.:-)

2009. aug. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem olyan könnyű álomrendet tartani meg a bébivel lenni egész nap...ahogy nő, ez azért változni fog, ezen ne stresszelj! Háát, most hogy így körbenézek, én sem veregetem hátba magam, de holnap összeszedem az erőm!!:) sok örömet Nektek!
2009. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
orulok ha talalok vmi tiszta ruhat:-)
2009. aug. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm! Örömömben kivasaltam a kupacot, sőt hegyet, mai napok óta rám várt. Ugyanis a gyerekem hirtelen elaludt, magam sem értem... lehet, hogy ő is olvasta a kérdésem, és megsajnált, és most hagy takarítani? :)

Minden jót nektek!!!

2009. aug. 20. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!