Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bizonytalan vagyok kis tamogat...

Bizonytalan vagyok kis tamogatas kene?

Figyelt kérdés
A kislanyom masfel eves es egyszeruen nem hallgat el a fejemben a hang,hogy kene meg egy baba!!Belevagnak de felek is ,hogy fogok e birni ket kisgyerekkel.Van valakinek tapsztalata?

2012. dec. 9. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

van. én elbírtam hárommal is.

hogy te hogy bírnád, azt senki nem fogja tudni megmondani. ha nem vagy benne biztos, akkor várj pár évet még.

2012. dec. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Ezt senki nem döntheti el helyetted, te tudod, hogy mit és mennyit bírsz.

De ha véleményekre vagy kíváncsi: én még várnék. A környezetemben mindenhol azt látom, hogy az egész család megsínyli a kis korkülönbséget. A szülők leterheltek, megcsömörlöttek, nem jut elég idő, energia, szeretet a gyerekekre egyenként, ami aztán meglátszik a gyerekeken is.

2012. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindig ez jar a fejemben,hogy mennyire szeretnek megint kisbabat de pont attol felek en is,hogy a masik feltekeny lesz.Eleg eros jellem es anyas is.
2012. dec. 9. 23:09
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk két év lesz a különbség. Most múlt másfél a fiam és félidőben járok a következő babával. A kisfiú nagyon nyugodt természetű, nincs gond az alvással, és napközben is sokat játszik egyedül, neki elég ha én a szobában vagyok. Szóval elég egyszerű vele az élet, nincsenek nagy hisztik, normális keretek között anyás, de semmi extra. Ezért mertünk belevágni. Attól is függ mennyi segítséget kapsz. Szerintem azt mérlegeld hogy a lányoddal mennyire egyszerű a helyzet. A féltékenység miatt nem aggódnék, azt szerintem lehet kezelni. Veszel neki is egy babát, veled csinál mindent, stb. Inkább a kérdés az hogy mennyire terhelne le téged a dolog.
2012. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Én nem akarlak lebeszélni és rábeszélni sem.A mi példánk:én nagyon szerettem volna,ha kicsi lesz a korkülönbség a gyerkőceink között.Kisfiam most 10 hónapos és ugye lassan aktuális lenne a kis tesó kérdés,az alap "koncepció" szerint.

Hát én most mondom,hogy tuti nem vállalok másikat 3-4 éven belül.A gyermekem olyan szinten igényli az odafigyelést,türelmet,stb, hogy tuti belerokkannék idegileg és biztosan rámenne az amúgy jónak mondható házasságunk is.Ennyit nem ér az,hogy kevés év legyen a gyermekek között.Átbeszéltük férjemmel és 3 évet legalább várunk még a következő babóval.Arról nem is beszélve,hogy mivel a kisfiam rengeteg odafigyelést igényel,nem szeretném,ha hiányt szenvedne és azt érezze el van hanyagolva a testvér miatt.

Szóval én azt gondolom,hogy ez legalább annyira múlik rajtatok,mint a gyermeken is.

2012. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kislanyom alap jaraton jo tehat eszik rendesen magatol es alszik is amikor kell ezzel soha nem volt baj.Nagyon akaratos neha ez attol fugg mirol van szo,pl ha meset akar nezni addig ordit amig nem kapcsolom be neki!!Egyszeruen nem tagit amennyiben nem teszem amit akar akkor ledobalja a jatekait es ha ignoralom ot ilyenkor,ugyanis azt szoktam,hogy lassa ezzel nem kapja meg amit akar ,akkr jon utanam kiabal csapja magat.Van egy ket ilyen dolog amiert ennyire eroszakoskodik.Viszont alapjaraton nagyon jo es okos kislany.Mondtaokban beszel tehat el tudja mondani amit szeretne egesz nap puszikat dobal nekem es mondja,hogy szeretlek anya!!Mindenkivel bagyon baratsagos es kedves de ha tul sokan vannak korulotte pl a noverem atjon a 3 gyerekvel es nagy lesz a nyuzsi,akkor bujik hozzam es nagyon erzekenye valik eleg ha raszolok egy kicsit es mar gorbul a szaja es zokog.Szoval en nem is azon aggodok,hogy en birnam e hanem hogy ot nem birom majd osszehangolni a babaval vagy zavarja majd a siras persze akkor mar nagyobb lesz 2,5 eves vagy tobb nem tudom egy akkora gyerkoc mennyivel konyebben kezelheto.
2012. dec. 9. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Mennyire szeretnél megint kisbabát.Ez azt jelenti,hogy szeretsz babázni.És az ilyen embereknek szokott folyton lenni gyerek,mert babázni szeretnek.De arra gondolj,hogy ő is lesz nagyobb és ppont ugyanolyan nehéz lesz vele,mint a másfél évessel.Egyébként simán birhatod,anyukámnak is van 3 gyereke és megoldotta.(szüleim elváltak,apámmal éltem)
2012. dec. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!