Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legstrapabíróbb...

Melyik a legstrapabíróbb autósülés 9-18kg/9-36kg kategóriában, ami 3 gyereket is kibír?

Figyelt kérdés
3 gyereket szeretnénk és olyan ülést,amit mindegyik tud majd használni,nem megy tönkre az első mosásban a huzat stb..
2012. dec. 10. 11:06
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Nekünk chicco 9-18 ülésünk van, két gyerek már ült benne és a 3. is ezt fogja megkapni.

9-36-ból viszont kellett venni még egyet, mert a legnagyobbnak is jó még és a középső gyereknek is. A pici még a hordozóban van, pár hónap múlva nő bele a chiccoba.


Ne ez alapján válassz ülést, hogy kibírjon 3 gyereket, mert kis korkülönbségnél simán belefutsz ebbe mint mi, hogy két ugyanolyan ülés kell azonos kategóriából.

2012. dec. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen ez nekem is eszembe jutott,hogy egyszerre lesz majd jó nekik,lehet hogy több ülés is kell :) köszönöm :)
2012. dec. 11. 07:03
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem több gyekrenél érdemes szűk kategóriákra venni ülést, így a legbiztonságosabb és nem annyira drága, mint 1 gyereknél.

nekünk van 1 hordozónk, egy 9-18kg ülésünk és egy 9-36 (cimke szerint, én 1,5 év alatt nem tenném bele a gyereket.)

de igen, mire a legkisebb használja a 9-36-ot, addigra még legalább 1 ilyen kell a középsőnek is, a nagy talán addigra csak ülésmagasítót kap.

2012. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!