Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor adtál a babád kezébe...

Mikor adtál a babád kezébe banánt, hogy had nyammogjon rajta?

Figyelt kérdés
Kislányom majdnem 7 hónapos, és nem tudom hogy mit csinálna ha adnék neki :)
2012. dec. 10. 13:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Te tudod hogy egyébként mivel szoktad etetni. Egyébként egy kis banántól nem lesz semmi baja, nem is savas annyira.
2012. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Felügyelet mellett "teszteld" hogy mennyire megy neki egyedül.Ha nem okoz gondot a nyelésnél(nem fuldoklik),akkor simán adhatod neki.Bár én mindig a gyerek mellett vagyok,ha majszol valamit...az ördög sosem alszik. :/
2012. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kapott már babát enni, de arra gondoltam hogy adnék neki egy darab banánt, hátha lefoglalja magát vele :)
2012. dec. 10. 14:08
 4/11 A kérdező kommentje:
nem babát kapott enni, hanem banánt :-D
2012. dec. 10. 14:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Én így egészben még nem adnám a kezébe. Hány foga van?

Én inkább villával törtem össze még ilyenkor, bár nekünk egyik gyereknek sem volt foga még 8 hónaposan sem. A másik meg, hogy a harmadik mindig fuldokolt egy csomó dologtól...


Inkább babapiskótát adtam, azt jobban elnyálazták:)

2012. dec. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Most bújt elő az első foga, de szerintem még várok vele :)

Babakekszet szokott amúgy kapni, úgyis sok a nyála, az feloldódik gyorsan :D

2012. dec. 10. 14:42
 7/11 Golan Trevize ***** válasza:
1 évesek, és banánt még mindig nem adok a kezükbe, mert szétnyomkodják, és utána a banános kezüket belekenik mindenbe.
2012. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A malackodás része igazából nem zavar, vanish szappan és a mosógép a barátom :-D
2012. dec. 10. 14:48
 9/11 anonim ***** válasza:

8 hónapos kora óta kezébe adom!

Igazából tök mindegy hány foga van, mert nem azzal rágja szét, hiszen az örlők még egy jó darabig úgy sem jönnek ki, az ínyével nyammogja el!

2012. dec. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a kezébe adtam, jól széttrancsírozta, aztán leszopogatta az ujjairól. :) Most 23 hónapos, ha a kezébe adom, egy az egyben betömi az egészet a szájába, és fuldoklik. Na melyik a jobb, nem tudom, de majd csak sikerül harapni is a dolgokat végre! :)
2012. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!