Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babának, ha már egy...

4 hónapos babának, ha már egy hete eszik almapürét adnátok körtét (egy táblázat szerint csak 6 hós kortól adható) vagy banánt?

Figyelt kérdés
A banántól meg félek, mert déligyümölcs, egy barátnőm pl. azt mondta ő nem ad banánt a kisfiának 1 éves koráig. Lenne még az őszibarack, de most nincs szezonja, ha találok szupermarketbe, meg félek ha külföldi milyen lehet, mármint permetezett, tartósított. Jobb lenne akkor bébikaját adnom, azt legalább szigorúan ellenőrzik nem?
2012. okt. 29. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnàm egyiket se: a körte puffaszthat, a banàn hasfogó lehet. Akkor inkàbb vegyél neki üveges bébiételt barackosat.
2012. okt. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám majdnem 5 hónapos, tegnap adtam neki üveges körtét, nem volt tőle semmi baja. Banánnal még én is várok egy kicsit. Vegyél bébikaját, azokat tényleg szigorúan ellenőrzik.
2012. okt. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdtük banánnal,utána almával.Körtét csak azért nem kapott,mert épp nem lehetett kapni.
2012. okt. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kislányomnak fél évesen pár kanál banán (őszibarackban) úgy megfogta a hasát, hogy másnap ordítva kakilt, rossz volt nézni.

NEm azért kell vele vigyázni, mert déli gyümölcs (a lányom azóta vígan eszi, csak szoknia kellett, most 11 hónapos) hanem mert nagyon fog!

A kisfiamnak viszont nem volt soha ilyen problémája.

2012. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Közben úgy döntöttem a körtét lepürésítve elrakom a mélyhűtőbe, aztán majd előveszem, ha 6 hónapos lesz, a banánnal meg várok még. Igaz, ahogy ma reszeltem a körtét, hagytam pár kanállal kóstoltatás miatt, ízlett neki, remélem ettől a 4 kanáltól nem lesz "baja" azért.
2012. okt. 29. 16:19
 6/6 anonim ***** válasza:
4 hónaposan semmi baja sincs a banántól,és imádja.Szerintem babafüggő.
2012. nov. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!