Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos korkülönbségű...

16 hónapos korkülönbségű gyerekeknek ugyanolyan jó az ikerbabakocsi is, mint a testvérbabakocsi? Esetleg az ikerkocsi túl keskeny lenne?

Figyelt kérdés

Ezt néztem ki, de nem vagyok benne biztos, hogy jó lesz-e:

[link]


2012. dec. 10. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem ikreim vannak, de ilyet nem vennék. Ezzel nem lehet megmozdulni, olyan széles.

Nagyon sok testvérkocsi van, de ha egyik sem jön be vagy mindenáron ikerkocsit akarsz, akkor sztem nézz valami mást! Egymás mellettiekből nagyon jó a Hoco monterio, ehhez lehet venni csak egy mózest,így testvéreknek használják. Vagy sok más ilyen kocsi is van...

Tulajdonképp milyen típusú kocsit szeretnél? Mi a fontos benne? Szűkítsd le az elvárt tulajdonságokat, akkor segíthetek esetleg, ha akarod!

Amúgy én csak kis korkülönbségű gyerekeknél lehet nem választanék ikerkocsit, elég problémás ezekkel közlekedni, nem olyan nagy móka ám!

2012. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csak sétához, kiránduláshoz használnánk. Nem kellene vele boltba, liftre, nagyvárosi forgalomba menni, viszont rossz úton igen. Mivel nagyon szerintem nem használnánk ki, ezért nézegettem olcsót. Köszönöm a segítséged!
2012. dec. 10. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!