Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájós babák mamijai! Mi...

Hasfájós babák mamijai! Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek!!
2012. dec. 10. 17:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Infacol.
2012. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos semmi. Csak az idő!
2012. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Infacol,Espumisan egyáltalán nem.Ami valóban használt,az a Biogaia volt illetve a Colief.Ezeket ráadásul elég napjában egyszer adni,nem kell minden szopi előtt kínlódni vele.

Az Angol víztől sugárban hányt (ez az egyik mellékhatása).

2012. dec. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Nálatok meddig tartott?

Hogy bírtátok?


Köszönöm a tippeket, mindent kipróbálunk........

2012. dec. 10. 17:55
 5/17 anonim válasza:
Őszinte leszek semmi nem ér semmit! Csak az idő fog segiteni. Az hogy felnő a kis emésztőrendszere.. minden méregdrága gyógyszerre próbálkoztunk és semmi nem segitett.. de fel a fejjel!
2012. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
INFACOL. máig hálás vagyok neki.
2012. dec. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Három hónapig kelett adagolni, h. ne görcsöljön, utána abba lehetett hagyni.
2012. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

1. vagyok.


13 éve, első gyerekünknél próbáltunk sok mindent: gripe watert, köménymagos teát, tornáztatást, stb. 6 hétig kitartott a hasfájás.


3. babámnál az Infacol bevált.


Én is azon a véleményen vagyok, hogy ezek a szerek csak enyhítik a fájdalmát, esetleg voltak napok, amikor nem sírt annyit, ezért azt mondom, az Infacol jó volt nekünk, mert jóval kevesebb volt a tekergés, sírás...

Ez a kólika igazából, amin teljesen csak az idő segít.


Kitartást!

2012. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is az idő segített, 2 hónapos volt mire elmúlt és azóta sem fájt neki. most 4 hónapos! Sok-sok dajkálás, csak akkor nyugodott meg.
2012. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes és még tart. Az infacol alig hat valamennyit, a köményes teától csak rosszabb lett. Amivel meg lehet nyugtatni, az ringatás, hintáztatás, figyelemelterelés játékkal, cumi, hasmasszírozás, hasmelegítés pl hajszárítóval vagy meleg pelenkával. Ezekkel a módszerekkel el tudom érni hogy "csak" szenved, de nem sír sokat. Az Infacolt nem merem abbahagyni mert lehet hogy sokkal rosszabb lenne nélküle. Colief cseppeket ha minden igaz ma kapok, megírom majd hogy segített-e, én még reménykedem.
2012. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!