Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babánk tegnap...

1 hónapos babánk tegnap hajnalban kakilt utoljára. Baj? Anyatejes főleg, de kap tápot is. Hasfájós, Infacolt kap.

Figyelt kérdés
2012. dec. 5. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, egyáltalán nem baj. Még az sem baj, ha több napig nem kakil.
2012. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, ne aggódj, nekünk annak idején azt mondta a védőnő, hogy van, hogy akár 1 hétig sem kakil a gyerek, aztán utána nyakig sz..os :) én is ilyen aggódós voltam.

Ha viszont gyanús, hogy szorulása van, akkor enyhe kamilla tea, vagy a lázmérő hegyét (fertőtlenítve persze és mintha mérni akarnád a lázát) kissé megmozgatod a végbélnyílásban, erre az ingerre általában beindul a kaki.

2012. dec. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem kell aggódni, mert minden babára máshogy hat a vegyes táplálkozás és az infacol is. 2-3 nap után már azért a védőnőt felhívnám, hátha ajánlana valamit.
2012. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az én picim is anyatejes, nála 7 vagy 10 naponta van kaki, de ez teljesen normális, ő is hasfájós, én babycalm cseppel segítek neki
2012. dec. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!