Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig kóstoltassam az...

Hány napig kóstoltassam az almát a babámnak?

Figyelt kérdés
4 hónapos és tegnap adtam neki először almát. Megette, ízlett neki. Hány napig szoktatok kóstoltatni? Csak pár kanállal adok neki ma is. Mikor mehet neki rendesebb adag, amennyit jóízűen megeszik? Köszönöm, ha írtok!

2012. dec. 11. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2-3 napig adtam egy új ízt. Általában a 3. napon már kapott egy rendes adagot.
2012. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az alap ételeket úgy kóstoltattam, h almalé 3 nap (1. nap 3 kiskanál lé, 2. nap, 7kiskanál, 3. nap 100ml) utána alma pép, 3 nap, (1nap, 3kanál, 2.nap 7kanál, 3.nap amennyit megevett) ugyan ez a barackkal és a meggyel. Utána a krumpli, répa, sütőtök csak a pép, de ugyan így!
2012. dec. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, hogy 1. nap a levéből kóstolt vagy 7 kanálkával. Másnap a pépből kb 30 g-ot adtam neki...bár lecsúszott volna több is, ízlett neki :)

3. napon már megevett egy egész adagot, nem kellett hozzá tápszer... :)

Szóval mi nagyon gyorsan haladtunk az étkezések kiváltásával, kb 1 hét alatt kiváltottunk 2 étkezést :)

Minden babának más az igénye :)

2012. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. dec. 11. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!