Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit van kint ilyen időben...

Mennyit van kint ilyen időben a babátok?

Figyelt kérdés
Én úgy szoktam,hogy szopcsi után kimegyünk,egy fél órát sétálok vele,közben ő elalszik,és kint hagyom a teraszon,én addig bent csinálom a dolgomat,de meddig hagyhatom kint aludni.Bármeddig?Ha behozom és levetkőztetem,hogy betegyem a kiságyba tuti felkelne.Hozzam be mózessel együtt,és nyissam ki rá az ablakot?Így szoktam csinálni,ha már sötétedik,mert szinte mindig belealszik a sötétbe.Most fél 2óta alszik kint.Ti meddig hagyjátok kint?
2012. dec. 11. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Hű, mekkora vita volt egy hasonló kérdésből az előbb! :)) Én hagynám a helyedben, ha jól be van bugyolálva, hadd aludjon, amíg szeretne. Nagyokat tudnak aludni a jó levegőn.
2012. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia! A mi kicsikénk 5 hetes, és én így csinálom, ahogy Te. 1 órát szoktam kint hagyni ilyen időben (többet nem merem) majd becsempészem az ágyába. Letekerem nála a fűtést, leveszem a sapit, lehúzom a zippzárt, és alszik tovább. Milyen idős a babád?
2012. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
4 hónapos a Kisfiam.Tegnap 16kor behoztam a konyhába,levettem rá a fűtést,és 17:30ig aludt tovább.Kedves első válaszoló belinkelnéd nekem a kérdést,ahol vita volt.Köszi
2012. dec. 12. 12:02
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert törölték. :) A dolog lényege az volt, hogy a kedves Kérdező szerint aki azt állítja, hogy ilyen időben kiviszi a babáját, az szuperanya, hazudik, és "vetít". Gondolom, ezért nem nyitotta már meg senki a kérdésedet, mert elegük lett a mocskolódásokból, pedig Te aztán igazán nem tehetsz róla.
2012. dec. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak annyit van kinnt, amennyit sétálunk. 4 hónapos a lányom. Napi 1 órát átlagban, de ha nagyon fázom, akkor bejövünk fél óra után is, sőt kb. hetente egyszer az is előfordul, hogy nem megyünk ki. Soha nem hagyom kinnt egyedül. Nem is nagyon tudnám, mert általában nem alszik, hanem nézelődik séta közben. Ha el is alszik, ahogy megállunk felkel. De nekem jó ez így. Itthon is nagyon jól tud aludni.

Azt megkérdezhetem kedves Kérdező, hogy amikor a kisfiad délután 4 órát alszik, akkor utána éjszaka is alszik rendesen?

2012. dec. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bundazsákban van,körbe van takarva egy kis vékonyabb takaróval.Illetve van két takaró alatta,úgy hogy az egyik felük alatta van,a másik meg még rajta.Ez így elég szerinted?Annyira félek,hogy megfázik,bár most tényleg nincs hideg.Jah,és hason alvós,szóval nem is szívja úgy be a hideg levegőt.Amúgy azt olvastam,hogy mostanra már beállt a hőháztartásuk,és gondolom az azt jelenti,hogy tud alkalmazkodni a körülötte lévő időjáráshoz,nem?
2012. dec. 12. 13:08
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves 6!Tegnap is aludt 4órát,fél 6kor felkelt evett,utána játszottunk majd 20kor fürdés,utána megint szunyált egy fél órányit kaja előtt aztán 21,30kor vacsizott,22.15kor aludt el,és 3:45kor kelt fel,aztán meg 6:30kor.Jó alvó,mondjuk Apa is és Én is mindig is jó alvók voltunk.Most akarom átszokatni,hogy délelőtt viszem ki,nem délután és kíváncsi leszek úgy,hogy fog aludni.Ma 10:30kor mentünk ki,és még mindig alszik.:D
2012. dec. 12. 14:32
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,az 5.válaszolónak írtam,nem magamnak. :D
2012. dec. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!