Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem sir a baba?

Miert nem sir a baba?

Figyelt kérdés
sziasztok! 10 napos kislanyom szinte soha nem sir! Ha ehes is csak korbe korbe nezelodik, mozgolodik, nyogdecsel de soha nem sir! Sokan mondjak , hogy szerencses vagyok de olyan furcsa!
2012. dec. 12. 01:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)


Ne aggódj, lesz ez még így se :)))

Az én kisfiam ugyanilyen volt az első pár hétben, és mikor 6 napos volt, ugyanezt a kérdést írtam ki. Akkor azt a választ kaptam, hogy majd fog sírni még eleget. :D Igazuk lett, bár azt is meg kell hagyni, hogy közel sem olyan sírós, mint egy "átlagos" baba. Ha éjjel nem keltem volna fel hozzá, átalussza az éjszakát egy hang nélkül. Én is aggódtam az elején, de aztán összerázódtunk :)

Most már 13 hónapos, örökmozgó, rosszcsont, de még mindig nagyon jó alvó. :)

2012. dec. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem minden baba ordít egyfolytában.
2012. dec. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg örülj neki,be fogja pótolni :)

Ugyanakkor a hallásvizsgálata rendben volt?

2012. dec. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lányom 2 hónapos múlt.Ahhoz képest,hogy más baba mennyit sir,szerintem ő kifejezetten jó.Mivel saját ágyábán a saját szobájában alszik mindig,így ő ugyebár sirással jelzi,hogy ha felkelt és éhes már.Ezen kivül ő csak akkor sir ha nagyon fáradt már.Szinte minden baba besárgul a kórházban,meg kb a 99%-uk hasfájós.Nah ő sárga se volt,hasa se fájt eddig még.MAjd fog sirni,csak nem pihente még ki a szülést/születést.
2012. dec. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig nem sírdogált a kisfiam, még akkor sem, ha éhes volt. Mondták is a kórházban, hogy anyukának szerencséje van. Igaz, hogy ő koraszülött, talán ez is közrejátszott. 3 hónap után hozhattuk haza, onnantól 6 hónapos koráig szinte folyamatosan sírt, 1 éves koráig mindig nyöszörgött, most 2 éves lesz, néha nyöszörög, de egyébként legtöbbször csak mosolyog, vidám, jókedélyű kissrác lett :) Szóval mindig változnak. Szerintem örülj, mert lehet, hogy nyugodt természetű, könnyebben kezelhető személyiségű a kislányod. Nekem is ilyen volt az első.
2012. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert jól érzi magát és a szükségletei ki vannak elégítve. :) Nem törvényszerű, hogy egy babának sírnia kell. Az én fiam sem sírdogált, csak nyöszörgött, "mekegett". A férjem is el volt ájulva, hogy milyen édes baba, hiszen szinte észre sem lehetett venni, hogy újszülött van a lakásban. :) Éjjel a saját ágyában alszik, bár a mi szobánkban, ha felébredt és nyöszörgött, tudtam, hogy éhes, nem vártam meg, hogy sírjon. Amúgy sem sokat kelt. Nappal szinte végig aludt, ha meg nem, akkor is simán elnézelődött, mi nyugodtan csináltuk a dolgunkat. 2-3-4 óránként evett, mikor hogy, mivel igény szerint szoptatom. Már lassan 3 hónapos lesz, de még mindig a nyugalom szigete. :) Persze már szokott sírni, de ritkán. Ha sír, akkor annak bizony oka van, pl. esténként fürdés előtt már eléggé nyűgös, olyankor inkább ölben szeret lenni, de ahogy a pelenkázóra rakjuk, már vigyorog, mert tudja, hogy jön a pancsi. Vagy akkor sír még, ha pl. nem tudok időben menni hozzá, mert pl. a nagyobbik gyereknek segítek valamiben, vagy valami olyat csinálok, hogy pár percet várnia kell. De mindig igyekszek, nem szeretem sírni hagyni, nem is szoktam. Egyébként olyan kiegyensúlyozott, boldog kisbaba, ha a nagyobbik rosszalkodik és mi vele veszekszünk, a kicsi akkor is csak vigyorog... :) A legjobb depresszió elleni orvosság. Mondjuk is, hogyha mindenkinek ilyen babája lenne, mindenki szülni szeretne folyamatosan, egy igazi kis ajándék a számunkra!!!
2012. dec. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!