Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom sír és hisztizik ha...

Kislányom sír és hisztizik ha sétáltatni szeretnénk úgy hogy fogjuk a kezét. Miért?

Figyelt kérdés
10 hónapos lesz 13-án. Feláll magától megy a bútorok mellet felmászik az ágyra a kanapéra és egyedül le is mászik . Nagyon ügyes szerintem . Már állni is szokott kapaszkodás nélkül 1-2 percig. Szoktam látni hogy anyák fogják a két kezét a kicsinek és úgy sétál és kacag rajta a baba. Nem tudom hogy az én babám miért nem szeretne vagy miért fél tőle. Eddig mindent teljesen egyedül tanult meg ülni,mászni stb (semmit sem akarok rá erőltetni)

2012. dec. 3. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez még korai neki, ne is erőltesd. Amúgy sem ajánlják, hogy kézen fogva tanuljon meg járni a baba. Nem tudom miért. Az én lányomat, nagymamám tanította járni, ugyanezzel a módszerrel 13 hónapos korától. Engem is így tanítottak.
2012. dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
10 hónaposan még bőven ráér a sétálgatással.hagyjad had csinálja magától,tényleg ne erőltesd,mert olyan ó lába lesz hogy csak na!
2012. dec. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én kis fiam is most tanulgatja ezeket a dolgokat, de nálunk nincs ilyen baj, csak az enyém lusta, tesz 4-5 lépést és leül, pedig ő már 13 hónapos :D Szerintem hagyd békén, mert lehet, h csak rontasz vele, majd magától rájön, h mennyivel könnyebb szaladgálni, mint mászni. :) Addig is kitartás és jó egészséget nektek :)
2012. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a lanyom 8honaposan allt fel, de egyaltalan nem lehetett vezetni meg 12 honaposan sem, most 13 hosan magatol elindult, most mar igenyli, hogy fogjam egy kezet, mert ugy tavolabbra jut, szerintem felt az elindulastol. Amikor elindult lattam a szemeben, hogy mennyire nehezen elgedte el a biztos tamaszt, a kanapet, de nagy orommel jott oda hozzam.
2012. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogyhogy miért? Mert nem akarja, hogy sétáltasd. Hagyd békén, ezek szerint ő jibban tudja, hogy mi a jó neki, mint te.
2012. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!