Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zabpehely a glutén bevezetésér...

Zabpehely a glutén bevezetésére? Hogyan készítsem?

Figyelt kérdés

Vettem Kölln márkájú zabpelyhet a babámnak, 5,5 hónapos. Most szeretném bevezetni lassan a glutént. Reszelt almába gondoltam tenni. Elég, ha csak egy kiskanálnyit vízbe áztatok? Vagy meg kell főzni előtte mindenképp? Van valakinek ebben tapasztalata? Mennyit kellene először egyszerre adnom? Előre is köszi.

És mi a véleményetek a háztartási kekszről?


2012. dec. 12. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én inkább kekszet tennék az almába. A zabpelyhet nem biztos, hogy megeszi és az a rostanyag tartalma miatt széklet gondokat is okozhat.
2012. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam,hogy kb 2 dl vízet felforraltam,majd beletettem a zabpelyhet miután felforrlt került bele egy kis vaj és valami gyümölcs pl banán.Nagyon szerette,mondjuk én 7-8 hónaposan adtam először neki zabpelyhet előtte inkább gabonás tejpépet,baba kekszet.
2012. dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is azzal kezdtem

legalább adalékanyagmentes

fölforraltam egy 2 dl vizet, beletettem egy kanállal és lefedve állt egy 15 percet, jól elpuhult és gyümivel leturmixoltam, de lehet főzelékbe is

2012. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!