Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6 hetes csípőficam vizsgálat...

A 6 hetes csípőficam vizsgálaton vissza rendeltek minket. Csípőficamos a babám? Volt valaki is így hogy visszarendeltek?

Figyelt kérdés

Azt mondta az orvos hogy ne hason aludjon mert eddig csak úgy aludt. Es tornaztatnom kell a lábát.

Mennyi az esélye ha vissza megyünk minden rendben lesz vele?



2012. dec. 12. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Minket is visszarendeltek, 1/b lett az ultrahang eredménye. Tornáztatnom kellett, nem aludhatott hason ős se. 3 hónaposan kellett visszamennünk. Nagyon sokat kell tornáztatni, én minden pelenkázáskor tornáztattam.

3 hónaposan már egy 1/a lett az eredmény, az teljesen jó, többet nem kellett visszamennünk.

2012. dec. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Olyan is van, hogy ha magán rendelésre mentek, akkor csupán a pénz miatt visszarendelnek. Nagyon szemét dolog, de velünk ez volt. Még UH-t sem csinált, mert ránézésre, mozgatásra világos volt, hogy minden rendben van, mégis pár hónappal későbbra visszahívott. Kérdeztem másik orvost, miért kell vajon visszamennünk, azt mondta, ha UH sem történt, akkor biztos, hogy minden oké a babával, mert csak az egyértelmű esetekben nem csinálnak ultrahangot. Azóta már nagyobb, szalad, minden rendben van vele.

A kérdező helyzete más, de érdemes odafigyelni az ilyen esetekre is!

2012. dec. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mi SZTK-ás rendelésen voltunk, minden babánál csináltak ultrahangot, annál is akinél minden rendben volt, egyszerre 3 babát hívtak be. Első voltam
2012. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
SZTK ba voltunk mi is nem magánba. Remélem minden rendben lesz mire vissza megyünk. Nekünk is 1/b az eredményünk.
2012. dec. 12. 12:07
 5/8 anonim ***** válasza:
A lányom ultrahangjának az eredménye is 1/b lett, 4 hónaposan kell visszamenni. Azt mondta a doktornő, hogy nincs különösebben gáz, csak tornáztatni kell, plusz neki sok hason fekvést javasolt.
2012. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a lányodnak meg pont hogy hason kellett feküdnie?

Nekünk pont azt mondta az orvos hogy ne fektessem se hason se oldalra csak háton. Ami azért lesz nagyon nehéz mert az én kisfiam mindig hason aludt amióta megszületett...remélem háton is el fog tudni aludni

2012. dec. 12. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Anno engem is csípőficamosnak ítéltek, a frászt is hozták a szüleimre. Akkor még (több mint 20 éve) nyilván más módszerek álltak rendelkezésre. Speciális pelenkám volt, ami speckó helyzetben tartotta a csípőmet/combjaimat és sokat tornáztattak. Az ég világon semmi problémát nem jelentett ez a további életemre nézve. Aláírom kicsit O lábaim vannak (azt is eltudom képzelni, hogy a speciális pelenka miatt:)), dehát ennél nagyobb bajom soha ne legyen!

Tudom, nem sokat segített a válaszom, csak annyit akartam ezzel mondani, hogy nem fesd rögtön az ördögöt a falra, remélhetőleg nem lesz semmi gond belőle.

2012. dec. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minket is visszarendeltek,de mondta a gyerekorvos,hogy itt mindnekit visszarendelnek.1/a lett mindkettő csipőjének eredménye,tornáztatni kell,de minden babát az orvos szerint,tehát nincs baja a lányomnak.És legyen sokat hason.Ezt monták,de mivel ő mindig hason alszik,így nem kell szenvedni vele,hogy nem kedveli a poziciot.
2012. dec. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!