Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tésztát adjak a 11...

Milyen tésztát adjak a 11 hónaposomnak a bolognai és a krumplistésztán kívül? Tejföl, joghurt, túró, tejszin kizárva.

Figyelt kérdés
2012. dec. 12. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Prézlis tészta házi lekvárral, grízes tészta hasonlóan, zöldségeket szoktam összefőzni(répa, paszternák, paradicsom karfiol, petr.zöld) kia fűszerrel, majorannával, leturmixolom, egy-két kocka csirkemellet is hozzáteszek(nekem jégkockatartóban van lefagyasztva a levesből kivett főtt csirkemell, amit leturmixolva fagyasztok) és ezt öntöm a tésztához, imádja. Van mikor hagymát, fokhagymát is teszek bele, de az én kisfiam nagyobb, nem tudom, ti próbáltátok-e már. Ami még eszembe jut, az a halas-spenótos tészta, na ehhez hangulat kell nálunk, vagy a későbbiekben majd a mákos, diós tészta.
2012. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyébként a nosalty.hu-n ha beírod hogy tészta, rengeteg receptet kiad, ami tejmentes, tudsz szemezgetni, ha kifogysz az ötletből. Én is szoktam néha innen, mert az én fiam is tésztafaló :D
2012. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Fentiekkel egyetértve, még esetleg a sonkás-tésztát tudnám javasolni, vagy a káposztás kockát.
2012. dec. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!