Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a 6 hetes kisbabámnak...

Ha a 6 hetes kisbabámnak fejletlen a csípője lehet vagy nem lehet hason fektetni?

Figyelt kérdés

Az orvos azt mondta csak háton...viszont neten mindenhol azt olvasom hogy hason jó...most akkor melyik?

Tudom az amelyiket a orvos mondja...de akkor neten miért olvasom pont az ellenkezőjét??



2012. dec. 12. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a neten sok hülyeséget tanácsolnak az emberek,mikor nem hozzáértőek.Nekem pl azt mondták minden rendben a csipőjével,de tornáztassam,mert minden babát kell és legyen sokat hason.De nekem mindig hason alszik,szóval bőven van hason.De ha neked azt mondta,háton,akkor háton.Lehet a babádnak olyan baja van,aminek a hasonfekvés tesz rosszat,mert pl elmozdul a csontja vagy ki tudja...
2012. dec. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nalunk is eretlen csipo volt,1/b volt az allapot mindket oldalon.azt jo lett volna irnod,hogy milyen fokozatu ?pl:1/b .nagyon jo ortopedushoz kerultunk,s o is javasolta a hasonalvast,mert akkor olyan helyzetben van a csipo,mint a terpeszpelusban es megis termeszetes es jot tesz!ha rajta van a terpeszpelus valoban a hanyatt fekves javasolt,kenyelmi es biztonsagi okokbol.de ha nincs rajta akkor a csiponek a hasonfekves a legjobb.ezt ortopedian mondtak,nem egy orvos!ebben a cipoben jartunk kb.3honapig,nem kamuzok,tapasztaltam.

2012. dec. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!