Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj lenne ez a babának?

Nagy baj lenne ez a babának?

Figyelt kérdés

Van egy kis tacskók, aki kinti kutya, és ha most egyszer bejönne hozzánk, de csak a földszintre, baj ha a gyerek is ott van a földszinten?

Ha igen akkor az is baj, ha a gyerek a felső szinten lenne és a kutya a földszinten? ( és csak pár órára jönne be a kutyus )


2012. dec. 12. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

de most őszintén..miért lenne baj?

egy gyerekre egyébként is jó hatással vannak az állatok..

2012. dec. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem tudom, ne mértek hozzá, csak a nővéreméknek van gyerekük és nem akarunk neki rosszat.

Itt a vírusokra meg ilyesmikre gondoltam, nehogy beteg legyen a baba.

2012. dec. 12. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha még pici a baba, csak akkor baj, ha megsimogatja a kutyát, és a szőrös kezét a szájába veszi.
2012. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért lenne baj...Gondolom nem a gyerekkel fog aludni :D Én is beengedem 2 nagytestű kutyánkat napi pár órára melegedni,ha hideg van.Ha kimennek söprés,felmosás domestosos vízzel,bár az én babám még nem mászik,de biztos ami biztos.Nem tudom mennyi idős a gyerkőc,enyém 3 hós.És sztem nem is baj ha a kutya szokja h gyerek van a családban.
2012. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen idős a baba? Ha már nagyobb, akkor nem kell mindentől eltiltani :-) persze, ha nem pár hetes babáról van szó, de akkor is be lehet vinni a kutyulit:-) főleg, ha a földszintre:-) mi is kertes házban lakunk, mint több ezren, nekünk is van egy kölyökkutyánk,(igaz kint), aki úgymond egyszerre nő fel a gyerekekkel. Takarítva van utána, nem kell hipóban felnőnie annak a gyereknek! Fel kell utána takarítani és kész :-)
2012. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Nekünk egy mopszunk van, Ő mindig bent van, nagyon jól elvannak a fiammal. Egy gyereknek jót tesz az állatok társasága, csak az oltásokra és a féregtelenítésre kell figyelni.
2012. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mekkora agyerek,

Oltva van-e rendesen a kutyus? Nem beteg?

Ez esetben semmi baja nem lesz a kutyától, elvileg.

De ezt tényleg a szüleinek kell eldönteni, nem mindenki szeretné össze engedni őket.


Nálunk a srácok együtt nőttek az állatokkal, kutyák, macskák mindig voltak a kertben, s lakásban is járkáltak. Sose volt gond, volt, hogy összeborulva aludtak a szőnyegen :-D


De sógornőm ismerek olyat, aki gyűlöli az állatokat, retteg tőlük, s fertőtlenít, ha a közelébe ér egy.

2012. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Körülbelül két hónapos ( 5,3 kg ) és lány, köszönöm a válaszokat! :)

Amúgy csak azért kérdeztem meg mert mindenki nagyon szereti ezt a kis vakarcs kutyut és hiányzik :) (mert régen benti kutya volt)

2012. dec. 12. 16:51
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6-os: nekünk is mopszunk van, imádja gyúrni a fiam! :-))) oltva, féregtelenítve, fürdetve van, kint végzi a dolgát, utána be a saját kis kádjába, mancsot mosni! :-) rengeteget javított az amúgy alig beszélő fiamon! Azóta, mióta lett nekünk a kutya, azóta beszél!!!!!!!! :-)
2012. dec. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam még csak 6 hónapos, de nagyon érdekli a kutya, fordul utána, gagyog neki, már meghúzta a farkát, megcsavarta a fülét(persze csakis felügyelet mellett). A kutya a fő kakijelzőm, azonnal kiszagolja, ha kaka van a pelenkában :-) 6. vagyok
2012. dec. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!