Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babának mennyit...

3 hónapos babának mennyit kell hízni 1 hét alatt vagy 1 hónap alatt? Ebbe a nagy melegbe a ti babátok mennyit eszik vagy hízik?

Figyelt kérdés
2012. júl. 31. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, a kisfiam 3 hónapos múlt az elmúlt hónapban több mint 1 kg-t hízott.Még szopizik, viszont már pótolni kell.Nem tudom mennyit szopizik nem mérem, de szerintem max. kb. 40 ml lehet, aztán még általában 100 ml tápszert is megiszik.Így kb. 150 ml. iszik meg alkalmanként.Mióta ilyen nagy meleg van 1-szer kel fel éjszaka, (eddig átaludta) de szerintem csak szomjas, mert szopizik pár percet aztán megnyugszik és alszik tovább.Egyébként se többet se kevesebbet nem eszik általában mindig megeszi az adagját.
2012. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!