Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos baba megállíthatatlan?

4 hónapos baba megállíthatatlan?

Figyelt kérdés
Létezik,hogy ilyen izgága már egy 4 hónapos? Kisfiam egyfolytában kalimpál a kezeivel, ügyesen megfog dolgokat. A lába is jár folyamatosan, felhúzza derékig, rugdos, a pelenkázáskor is alig bírom nyugton tartani. Oldalra forog állandóan, meg hasra. Ha hason van felhúzza a lábait és kúszik pár centit előre. Tudom és,hogy gyorsan fejlődnek, na de ennyire??!! Hisz még csak "most" született.. Ti babáitok is ilyenek/voltak? Nekem ez nagyon fura. Ilyen gyorsan megnőnek? Köszi,ha írtok, de ne nézzetek hülyének:-(

2012. dec. 13. 10:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kisfiam is 4,5 hónapos éás pont így mozog. Nagyon erős baba, már forog hátról hasra, hasról hátra, össze-vissza kalimpál, mindenért utánanyúl, és bosszús lesz ha nem éri el vagy nem tudja megfogni. hanyatt fekve megkapaszkodik a kiságy rácsába és megpróbál felhúzódzkodni, persze még nem megy, de azért lejjebb tettük az éágyat középállásba. :) Szóval szerintem normális hogy így izeg-mozog. Valószinüleg ő is egy ilyen gyorsabban fejlődő baba. Készülj fel arra hogy hamarosan már ott fog totyogni a lábad alatt. :) Gyorsan megnőnek.

2012. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!