Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Reggelre mindig kifolyik a...

Reggelre mindig kifolyik a pisi, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 hónapos, 6 kg-os fiam eddig a DM-es 2-es pelust hordta, de egy hete átváltottunk 3-asra. És azóta minden reggel óriási pisis folttal ébredünk.

Gondoltam, veszek libero 3-asat, ma az volt rajta, de sajnos ma is ugyanúgy pisis volt az oldala.

Ötlet???



2012. dec. 13. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell tapasztalni, hogy melyik pelus válik be.

A fiamnál most a sparos pretty baby pelus bírja ki az éjszakát szárazon.

2012. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ő a 3. gyerekem
2012. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ezek szerint ezekből a típusokból nagy még Neki a hármas méret.


Sajna próbálkozni kell :/

2012. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én is így jártam,mikor váltottunk.Én vettem még egy kisebb csomag 2est,és azt adtam még rá,mert kilóra hiába kellett már neki a nagyobb pelus,alkatilag még nem zárt neki rendesen.

Ezen kívül éjjelre Pampers-t adok rá,még sosem volt baleset.

2012. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy még nagy,vagy nem "rávaló"úgy értem vékony a combja,vagy ilyesmi,vagy nagyon oldalra dől a pelusban a fütyije,próbálj más tipust,nekünk a huggies vált be,az a többi pelenkához képest kicsit kisebb,próbálj abból 3-asat talán.Próbálj,más anyukáktól 1-2 dbot vásárolni kipróbálásra,az nem nagy költség.
2012. dec. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk szines tescos van.2es és 3asból is.Én próbaképp adtam rá 3ast éjjel,mert a 2es már kicsit kicsi rá,de még azt a pár darabot elhazsnáljuk.Ő 60-62centi 5550gramm.Libero az nekünk 4órát se birt ki,nem hogy az éjjeli alvását,ami 7től 3-4ig tart minimum.Nyakig pisi volt mindig,ha többet pisilt nem 1-2-t és a kaki is kifolyt.
2012. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még a kisebb pelus kéne. Nálunk is mindig a méretváltásnál volt a baleset, ha volt, mi pine pelust használunk.
2012. dec. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam 5 hónapos, 6,5 kg, rengeteg mozog, forgolódik és már elég régóta a Pampers sleep & play hármasát használjuk. Volt néhány baleset, de az utóbbi időben simán 12-13 órát bír. Én nagyon meg vagyok ezzel elégedve!
2012. dec. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyat keress, ami combnál is rendesen zár. Az sem jó, ha túl nagy. Lehetőleg dupla gumis legyen combnál.

Mi Aldisat használunk éjjelre. 15 hós jó erőben lévő gyerkőc, este 8tól reggel 8-ig bírja a pelus. De mindenkinek más jön be.

2012. dec. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
vegyel neki gumibugyit foleje!!abbol semmi se folyik ki!!garantalom!!
2012. dec. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!