Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lapos baba fej? TAPASZTALT...

Lapos baba fej? TAPASZTALT ANYUKÀK! Segitesz?

Figyelt kérdés
Van koztetek olyan anyuka,akinek a gyermeke màr nagyobb, legalàbb 2-3 éves, és baba koràba inkàbb csak az egyik oldalt preferàlta és emiatt laposabb volt a buksija? tényleg formàlodik,kerekedik magàtol 1éves korig? ha nem,milyen szakorvoshoz kell fordulni? (gyogytornàszhoz màr jàrunk) kérem olyanok irjanak, akik màr tul vannak hasonlon!!
2012. dec. 13. 09:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A fiam mindig jobb oldalra fordította a fejét, lapos is lett. Most 6 hónapos, már alig látszik.
2012. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
az én lànyom is a jobb oldalt preferàlja :( és csinàltatok vele vmit ,vagy magàtol 'csak ugy' àllt helyre? mert én probàlom amennyit lehet hasaltatni, de sokàig nem akar ugy maradni, aludni meg szinte kizàrt,mert ha hason van,àllandoan kinyomja magàt (4honapos)
2012. dec. 13. 09:46
 3/18 anonim ***** válasza:
Megpróbáltunk mindent (elfordulásgátló párna, kitámasztás stb.) de csak jobbra fordította a fejét. Hason Ő sem szeretett kb. 3-4 hónapos koráig. Azóta forog, kúszik, nagyon sokat van hason (magától jött rá, hogy úgy többet lát). Nyugodj meg, ha már nem csak fekszenek szépen helyrejön.
2012. dec. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam a bal oldalt kedvelte. Vettünk neki fejformáló párnát, mindig betettem a feje alá, éjszaka, babakocsiban, játszószőnyegen, ez egy kicsit akadályozta, kb 3 hónapos koráig tudtuk használni. De aztán mikor rájött, hogyan lehet lemászni róla felesleges volt. Látszott a fején, hogy a bal oldal kicsit laposabb. Most 5 hónapos, amióta tud forogni az oldalán alszik el, és szerencsére az ellentétes irányba jobban megy, így most jobb oldalon alszik el. És láthatóan javult, már nem igazán tűnik fel, sőt aki nem tudja észre sem veszi.
2012. dec. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez inkább genetika, ha nektek lapos a fejetek, az övé is az lesz.
2012. dec. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ne haragudj, de butaságot írtál. Ennek semmi köze a genetikához.
2012. dec. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az en kisfiamnak hatul volt lapos a feje kb fel eves koraig, de nagyon durvan lapos volt, mindenki rogton eszrevette. O meg csak haton szeretett aludni sokaig, de nem forditotta oldalra a fejet. Hiaba tamasztottam ki parnaval, akarmivel, nem valt be semmi. Hason utalt lenni, amig meg nem tanult oda vissza fordulni. Teljesen ketsegbe voltam esve, hogy most mar ilyen laposka marad szegeny... Aztan most 10 honapos, es gyonyoru kerek a buksija! Eszre se vettuk, szepen lassan kikerekedett, ahogy mondjak, miutan elkezdett sokat hasalni, kuszni. Szoval ne aggodj, nalunk tenyleg nagyon rossz volt a helyzet, de siman helyre jon. Csak ne parazz rajta, es eszre sem veszed, kikerekedik majd:)
2012. dec. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Én kislányom utált hason lenni. Eléggé lapos is volt hátul a feje. Próbáltam hason altatni, de csak sírt. Aztán 5 hónaposan nem tudott elaludni sehogy sem és kipróbáltam, hogy hasra fordítom. 10 mp-en belül aludt.:)Azóta nem alszik háton.:) Most 14 hónapos és szép kerek a buksija:)
2012. dec. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi érdemleges vàladszokat !! akkor ezek szerint még van remény ! :)))
2012. dec. 13. 14:46
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a barátnőm kislányánál volt ilyen, még félévesen is igen durva látvány volt.. Aztán ahogy telt az idő, egyre jobb lett, ma pedig már csodaszép, formás fejű 3 éves nagylány!:)

2012. dec. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!