Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pocakfájás? 3 hetes kisfiamnak...

Pocakfájás? 3 hetes kisfiamnak sokat fáj a pocakja, vörösödik a kis feje, meg összehuzogatja magát, álmában is sokszor. Amúgy meg normális és úgymond elegendő a pisi és a kaki is. Mégis miért van akkor ez a görcsölés a hasijában?

Figyelt kérdés
2012. dec. 13. 12:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Infacol kilőve, kihányta!Az espumisannak hasonló az összetétele mint az infacolnak, ezért nem próbáltuk még meg. Bio gaia-val próbálkozunk orvosi tanácsra, de nem igazán hoz eredményt. A cseresznyemag párna enyhíti a fájdalmat olykor.
2012. dec. 13. 12:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Kamillatea!Nekünk voltak kaki gondok nem akartam ilyen szuszpenziókat adni neki és ajánlották a teát nekem is. 3 hetes kora óta adjuk neki minden másnap 1dl víz ebbe 1 mokka cukor ez jó a kaka gondra és éppen megáztatni benne a filtert. Azóta nyugodtan alszik már 4 hós nagy fiú :)
2012. dec. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak hasonló gondok. Én is ittam a kamillateát, és a picike is. Az segített egy nagyon picit,de még úgy is fájt neki a pocija. De nekem olyan 11-12 hetes lehetett amikor tök hirtelen elmúlt. Azóta szuper minden.
2012. dec. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az én kislányom is pont 3 hetes és nagyon hasfájós volt,mind addig mig nem ajánlották az Aloe Vera Activatort.Kipróbáltuk és két szóval jellemezném:Aranyat Ér!Azóta apszolút nem fáj a pocija,az éjszakákat átalussz(esetleg egyszer felkel szopizni).Csak ajánlani tudom.100%aloe vera!jó babázást :-)
2012. dec. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Az Aloe Vera Activatort hol lehet beszerezni? Cseppekről van szó? Hogy kell adagolni?
2012. dec. 16. 12:47
 6/6 anonim válasza:
Sajnos nem tudok neked segiteni abban hogy hol szerezd be,mert én nem Magyarországon élek.De szerintem a neten utána tudsz járni.Akár ezen az oldalon is informálódj másoktól,láttam hogy elég sok anyuka alkalmazza a babájánál.
2012. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!